KORGAN, ASFALTLA BULUŞUYOR
Haber
18 Eylül 2021 - Cumartesi 09:10 Bu haber 410 kez okundu
 
KORGAN, ASFALTLA BULUŞUYOR
Ordu Büyükşehir Belediyesi, Korgan ilçe merkezinde, altyapısını sil baştan yenilediği iki mahalleye bağlı sokaklarda, sıcak asfalt çalışması başlattı. İlçe genelindeki birçok mahalle ve grup yolundaki, beton yol ve emülsiyon asfalt çalışmaları ise devam ediyor
Gündem Haberi
KORGAN, ASFALTLA BULUŞUYOR

Türkiye'nin kırsal yol ağı en uzun il olan Ordu'da, mahalle ve grup yollarının yanı sıra ilçe merkezlerinde de hummalı bir çalışma yürütülüyor. Ordu Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekiplerince sürdürülen çalışmalarla, on yılların sorunları bir bir çözüme kavuşuyor. İlçelerde kurulan şantiyelerle ilin kaderi değişiyor. 
 
İKİ MAHALLE DAHA SICAK ASFALTLA BULUŞUYOR
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Korgan ilçe merkezindeki altyapı ve sıcak asfalt çalışmalarının tüm hızıyla sürdüğünü söyledi. Başkan Güler, “Daha önce ilçe merkezindeki birçok cadde ve sokağın altyapısını yenileyerek sıcak asfalta kavuşturmuştuk. Şimdi ise altyapılarını baştan aşağı yenilediğimiz Dip Mahalle MevlütKarabayrakSokak, Tepe Mahalle Molla Veli ve Sağlık Sokak’ta sıcak asfalt çalışmaları başlattık. İlçemize hayırlı olsun” dedi.
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: KORGAN,, ASFALTLA, BULUŞUYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı