Yol çalışmaları sürüyor

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

SATILIK KONUTLAR

SATILIK KONUTLAR

Mantar üretim tesisi artıyor

Mantar üretim tesisi artıyor

Haber
24 Kasım 2021 - Çarşamba 09:10 Bu haber 320 kez okundu
 
Yol çalışmaları sürüyor
Altınordu’da altyapı ve yol çalışmaları 7/24 süren bir mesai ile devam ediyor
Gündem Haberi
Yol çalışmaları sürüyor

Kırsal mahallelerde yıllardır ulaşım güçlüğü çekilen sokaklardaki engelleri aşmak ve yolları güvenli bir ulaşıma kavuşturmak amacıyla başlattığı beton yol seferberliğinde son olarak Saraycık Mahallesi'nin çamurlu yolları betonla kaplandı ve mahalle sakinlerinin çilesi mutluluğa dönüştü.
Tamamlanan çalışma neticesinde Saraycık Mahallesinin yıllardır ulaşım güçlüğü yaşayan altı sokağı beton yol konforuyla buluşturuldu.
Saraycık Mahallesi Poturlu Sokak 1, Poturlu Sokak 2, Kabalı Sokak 1, Kabalı Sokak 2, Kabalı Sokak 3 ile Akdam Hasanbaşoğlu Sokak'ta toplam uzunluğu 1620 metre olan yola beton dökülerek, vatandaşlar standardı yüksek ve güvenli bir ulaşım imkanına kavuştu.
Ordu'nun en büyük ve köklü beldelerinden birisi olan, büyükşehir olunmasının ardından belde statüsünden mahalle statüsüne geçen Saraycık Mahallesi halkının beklentilerine yapılan hizmetlerle karşılık verdiklerini ifade eden Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören; “Yaptığımız çalışmalar sayesinde şehrimizi güvenli ve konforlu bir ulaşım ağı ile buluşturuyor, kıymetli hemşehrilerimizin ayağını çamurdan kurtarıyoruz. Geçmişte Ordu'nun en büyük beldelerinden birisi olan Saraycık'ta, belediyemiz ekiplerince tamamlanan beton yolların mahalle sakinlerimize ve bölge halkına hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.
 
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: Yol, çalışmaları, sürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı