Vali Sonel’den Müdür Vargeloğlu'na Öğretmenler Günü ziyareti

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

SATILIK KONUTLAR

SATILIK KONUTLAR

Mantar üretim tesisi artıyor

Mantar üretim tesisi artıyor

Haber
24 Kasım 2021 - Çarşamba 09:22 Bu haber 427 kez okundu
 
Vali Sonel’den Müdür Vargeloğlu'na Öğretmenler Günü ziyareti
Ordu Valisi Tuncay Sonel, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Ordu Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu'nu ziyaret etti
Gündem Haberi
Vali Sonel’den Müdür Vargeloğlu'na Öğretmenler Günü ziyareti

Ziyarette Ordu’da görev yapan tüm öğretmenlerin adına Ordu Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu’nun Öğretmenler Günü'nü kutlayan Vali Tuncay Sonel, "Öğretmenlik; emek, özveri, sabır ve hoşgörü isteyen, bedeli hiçbir maddi karşılıkla ölçülemeyecek kadar kıymetli, dünyanın her yerinde en itibarlı ve onurlu mesleklerin başında yer almaktadır. Öğretmenlerimiz, geleceğimizin teminatı çocuklarımızı ve gençlerimizi sevgi ve fedakârlıkla, bilim ve teknolojiyi kullanan, insana saygılı, araştıran, sorgulayan, milli ve manevi değerlerini bilen, bilimin ve aklın yol göstericiliğinden ayrılmayan çağdaş bireyler olarak yetiştiren ve bu doğrultuda geleceğe hazırlayan kutsal bir görevin mensuplarıdır. Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizin her köşesinde ve Ordu'muzda büyük bir özveriyle görevlerini ifa eden değerli öğretmenlerimizin ve fedakarca görevlerini yapıp emekliye ayrılan öğretmenlerimizin "24 Kasım Öğretmenler Günü" nü kutluyorum" dedi.

Öğretmenler Günü kapsamında Ordu Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret eden Vali Tuncay Sonel, Ordu’da eğitim öğretim durumu ve yürütülen çalışmalarla ilgili Müdür Mehmet Fatih Vargeloğlu'ndan bilgi aldı.

Müdür Vargeloğlu, "Eğitim camiamızdan ve öğretmenlerimizden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen, öğrencilerimize her zaman sevgiyle yaklaşan Valimiz Sayın Tuncay Sonel'e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimi arz ederim." dedi. 

Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: Vali, Sonel’den, Müdür, Vargeloğlu'na, Öğretmenler, Günü, ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı