Vali Sonel’den işletmelere ziyaret

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

SATILIK KONUTLAR

SATILIK KONUTLAR

Haber
30 Eylül 2021 - Perşembe 09:53 Bu haber 727 kez okundu
 
Vali Sonel’den işletmelere ziyaret
Vali Tuncay Sonel, işyeri ve işletme ziyaretleri kapsamında Altınordu ilçemizde hizmet veren ve yaklaşık 800 kişiye istihdam sağlayan Atos Çağrı Merkezi’ni ziyaret etti
Gündem Haberi
Vali Sonel’den işletmelere ziyaret

Atos Çağrı Merkezi CEO’su Okan Gözütok ve İnsan Kaynakları Müdürü Duygu Bayarslan’dan çağrı merkezinde verilen hizmetler hakkında bilgi aldı.
Atos Çağrı Merkezi bünyesinde İŞKUR tarafından başlatılan 30 kişilik İşbaşı Eğitim Programını da başlatan Vali Tuncay Sonel, kursiyerlere kolaylıklar ve başarı dileğinde bulundu.
Bir kişi dahi istihdam eden işyerinin, işletmenin önemli olduğunu vurgulayan Vali Tuncay Sonel, “10 yıl önce şehrimizde açılan Atos Çağrı Merkezimizde bir yıl öncesine kadar 612 vatandaşımız istihdam ediliyordu. Şu an çalışan kişi sayısı 800. İnşallah yılbaşına kadar 250 kişiye daha ilave istihdam sağlamayı planlıyor. böylece çalışan 1.050 vatandaşımıza çıkacak. Biz de İŞKUR vasıtasıyla kendilerine İşbaşı Eğitim Programı ile destek oluyoruz. Ordu’muzun ekonomisine, istihdamına önemli ölçüde katkıda bulunan işletmemizin yöneticilerini kutluyorum. Çalışanlarını kutlu- yorum. Kendilerine kolaylıklar ve başarılar diliyorum” diye konuştu. 
 
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: Vali, Sonel’den, işletmelere, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı