Ünye’de yol sorununa neşter vuruluyor
Haber
11 Mayıs 2021 - Salı 09:37 Bu haber 261 kez okundu
 
Ünye’de yol sorununa neşter vuruluyor
Ünye Belediyesi’nin, Killik Mahallesi sınırlarında kurduğu konkasör şantiyesinde çalışmalar hızla devem ediyor. Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, çalışmaları incelemeleri sırasında yaptığı açıklamada, “Ünye'mizin yol yatırımları anlamında geleceğini şekillendiriyoruz. İlçe merkezimiz ile özellikle kırsal bölgelerdeki yol sorununa neşter vuracak olan ve uzun yıllar ilçemize hizmet verecek konkasör şantiyemizde kurulum çalışmaları hızla devam ediyor.” dedi
Gündem Haberi
Ünye’de yol sorununa  neşter vuruluyor

Ünye Belediyesi’nin, Killik Mahallesi sınırlarında yapımına devem ettiği konkasör şantiyesinde kurulum çalışmaları devam ediyor. Beton santralinin de taşınacağı alan mayıs ayı sonunda hizmete açılara faaliyetlerine başlayacak.
Ünye Belediye Bakanı Hüseyin Tavlı, çalışmaları yerinde inceleyerek kurulum aşamasıyla ilgili bilgiler aldı.
Tesisin uzun yıllar ilçeye hizmet edeceğini ifade eden Başkan Hüseyin Tavlı, şunları söyledi: “Ünye'mizin, yol yatırımları anlamında geleceğini şekillendiriyoruz. İlçemize, yol yatırımları anlamında çağ atlatacak olan Killik Mahallemizdeki beton santrali ve konkasör şantiyesi alanında kurulum çalışmaları hummalı bir şekilde devam ediyor. Bu tesis ilçe merkezi ile özellikle kırsal bölgelerdeki yol sorununa neşter vuracak ve uzun yıllar ilçemize hizmet verecek. Çalışmaları hızlı bir şekilde tamamlayıp, mayıs ayı sonunda hizmete açacağız.”
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: Ünye’de, yol, sorununa, , neşter, vuruluyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı