Ünye’de çalışmalara devam
Haber
03 Mayıs 2021 - Pazartesi 09:59 Bu haber 278 kez okundu
 
Ünye’de çalışmalara devam
Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, 17 günlük tam kapanma süresince belediye ekiplerinin görev başında olacağını ifade ederek, “Ünye Belediyesi olarak tüm birimlerimizle ilçe halkımızın yanında olacağız ve hizmetlerimiz devam edecek. Bu süreci de el birliği ile atlatıp, 17 gün sonra yeniden daha sağlıklı bir sürece başlamayı ümit ediyoruz.” dedi.
Gündem Haberi
Ünye’de çalışmalara devam

Salgının atlatılması için her bireye görev düştüğünü ifade eden Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, şunları söyledi: “Vaka sayılarındaki ciddi artış, hükümetimizi daha sert tedbirler almak durumunda bıraktı. Milletimizin sağlığı için alınmış olan bu karar gereği, 17 günlük tam kapanma uygulanarak salgının kontrol altına alınması için mücadele verilecek. Bu süreçte genelgelerle belirlenmiş bazı alanlar hariç her yer kapalı olacak ve herkes evlerinde virüsle mücadelesini sürdürecek. Bu durumun bir panik havası oluşturmadan, sükunetle tamamlanmasını ümit ediyoruz. İlçe halkımıza bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her an yanlarında olduğumuzu hatırlatmak istiyorum. Tam kapanma sürecinde Çözüm Merkezimiz, Temizlik, Zabıta ve Fen İşleri Müdürlüğümüz başta olmak üzere tüm birimlerimizle vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. İnşallah 17 günün sonunda daha sağlıklı bir sürece hep birlikte girmiş olacağız.”
Vatandaşlar ayrıca, kapanma süresince Ünye Belediyesi’ne ait 323 19 41 numaralı telefondan istek ve şikâyetlerini görevlilere iletebilecekler.
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: Ünye’de, çalışmalara, devam,
Yorumlar
Haber Yazılımı