ÜNYE’DE ASFALT MUTLULUĞU
Haber
30 Temmuz 2021 - Cuma 10:19 Bu haber 540 kez okundu
 
ÜNYE’DE ASFALT MUTLULUĞU
Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ünye’nin üç mahallesini asfalt konforuyla birbirine bağladı. Vatandaşların yıllar süren toz ve çamur çilesi sona erdi
Gündem Haberi
ÜNYE’DE ASFALT MUTLULUĞU

Ordu’da, Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan asfalt seferberliği sürüyor. Mahalle ve grup yollarını asfalt ve beton yollarla buluşturan Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, on yılların sorunlarını bir bir çözüme kavuşturuyor. 19 ilçede belirli bir program çerçevesinde devam eden çalışmalarla, vatandaşlara standardı yüksek bir ulaşımın kapıları aralanıyor.
 
ÜÇ MAHALLE YOLU ASFALTA KAVUŞTU
Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından Ünye ilçesinde başlatılan çalışmalar kapsamında, Düzköy, Yaylalı ve Yiğitler mahallerini birbirine bağlayan yol emülsiyon asfalt ile buluştu. Toplam uzunluğu 2kilometre olan asfalt ile birlikte, vatandaşlara, standardı yüksek konforlu bir ulaşımın kapıları aralandı. 
 
VATANDAŞLARDAN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR
Ünye ilçesine yapılan yol yatırımlarından dolayı memnuniyetlerini ifade eden vatandaşlar, “Bu yolumuz bir diğer yandan da daha önceden sıcak asfalta kavuşan güzergaha bağlandı. Hem sıcak asfalt hem de emülsiyon asfaltımızla birlikte yıllardır özlemini çektiğimiz bir yatırıma kavuşmuş olduk. Desteklerinden dolayı başta Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dediler.
 
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: ÜNYE’DE, ASFALT, MUTLULUĞU,
Yorumlar
Haber Yazılımı