ÜNYE BELEDİYESİ İŞ MERKEZİ İHALESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Haber
21 Nisan 2021 - Çarşamba 09:46 Bu haber 269 kez okundu
 
ÜNYE BELEDİYESİ İŞ MERKEZİ İHALESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Ünye Belediyesi’nin ilçeye kazandıracağı iş merkezinin ihalesi gerçekleştirildi. Belediyeye uzun vadede gelir attırıcı kaynaklar oluşturduklarının altını çizen Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, proje ile Ünye’nin vizyonuna yakışır bir iş merkezinin hayata geçirileceğini söyledi
Gündem Haberi
ÜNYE BELEDİYESİ İŞ MERKEZİ İHALESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Ünye Belediyesi’ne ait olan Kaledere Mahallesi Cengiz Topel Caddesi Sağlık Ocağı yanında bulunan arsaya inşa edilecek olan İş Merkezi projesinin ihalesi yapıldı.
13 Nisan 2021 Salı günü saat 14:00’da Elektronik Kamu Alımları Platformu (EKAP) üzerinden gerçekleştirilen yapım ihalesine 5 firma katılırken, katılan firmalardan birinin ihale bedel miktarında yaptığı hata nedeni ile firma sayısı 4’e düştü.
Kapalı usül gerçekleştirilen ihalede firmalardan; İsmail-Enver Arslan : 10.424.000,00 ₺, Önder Yurt : 11.552.000,00 ₺, Selahattin Akcin : 21.881.000,00 ₺, Volkan İnşaat ve Tic.Ltd.Şti. : 9.360.500,00 ₺ teklifte bulundular.
Verilen teklifler doğrultusunda en çok kırımı yapan Volkan İnşaat ve Tic. Ltd. Şti.’nin yapım işini alması bekleniyor.
Ünye’nin vizyonuna yakışır bir projenin ortaya çıkacağını ifade eden Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “Belediyemize uzun vadede gelir getirici kaynaklar oluşturmaya çalışmaktayız. Yeni iş merkezimiz Ünye’nin vizyonuna yakışır bir yer olacak. Finansmanımız hazır, ihaleyi alan firma sorun yaşamadan kısa sürede inşallah inşaatı bitirecek. İlçemize hayırlı olsun.” dedi.
-571 metrekare üzerinde 5 işyeri ve 36 ofis-
Kent merkezinde Ünye adına önemli bir yatırım olacak olan iş merkezi, 571 metrekare zemin büyüklüğüne sahip olacak. İş merkezi zeminde 5 işyeri, katlarda ise 36 büro tipi ofisten oluşacak. Ünye Belediyesi İş Merkezi yüklenici firmaya yer tesliminden itibaren 430 günde bitirilecek.
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: ÜNYE, BELEDİYESİ, İŞ, MERKEZİ, İHALESİ, GERÇEKLEŞTİRİLDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı