TENİSTE FİNAL HEYECANI
Haber
18 Eylül 2021 - Cumartesi 09:02 Bu haber 560 kez okundu
 
TENİSTE FİNAL HEYECANI
Ordu Büyükşehir Belediyesi, ORTUR A.Ş ve Ordu Veteran Tenis Kulübü tarafından düzenlenen “19 Eylül Tenis Turnuvası” bugün final maçları ile sona erecek
Spor Haberi
TENİSTE FİNAL HEYECANI

Ordu Büyükşehir Belediyesi düzenlendiği spor organizasyonları ile Ordu’yu spor alanında öncü bir il haline getirmeye devam ediyor.  Birçok başarılı spor organizasyona imza atan Ordu Büyükşehir Belediyesi Gençlik, Spor ve Sağlıklı Yaşam Şube Müdürlüğü, ORTUR A.Ş. ve Ordu Veteran Tenis Kulübü tarafından işbirliğinde düzenlenen “19 Eylül Tenis Turnuvası” Pazar günü yapılacak final maçları ile tamamlanacak. 

 
TENİS HEYECANI SONUNA KADAR YAŞANDI
21 Ağustos – 19 Eylül 2021 tarihleri arasında Fatih Sultan Mehmet Spor Kompleksi Tenis Kortlarında gerçekleştirilen turnuvaya 32 erkek, 11 kadın tenis sporcusu katıldı. Birbirinden çekişmeli müsabakaların yaşandığı turnuva izleyenlere unutulmaz anlar yaşattı. 
 
FİNAL HEYECANI PAZAR GÜNÜ
Ordu Büyükşehir Belediyesi Gençlik, Spor ve Sağlıklı Yaşam Şube Müdürlüğü, ORTUR A.Ş. ve Ordu Veteran Tenis Kulübü tarafından işbirliğinde düzenlenen “19 Eylül Tenis Turnuvası” Pazar günü A grubu Erkekler, B Grubu Erkekler ve Kadınlar kategorisinde yapılacak final maçı ile sona erecek.
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: TENİSTE, FİNAL, HEYECANI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı