SPORCULARA TEŞEKKÜR BELGESİ

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

SATILIK KONUTLAR

SATILIK KONUTLAR

Mantar üretim tesisi artıyor

Mantar üretim tesisi artıyor

Haber
16 Eylül 2021 - Perşembe 14:53 Bu haber 371 kez okundu
 
SPORCULARA TEŞEKKÜR BELGESİ
Ünye’yi sporun birçok dalında başarı ile temsil eden ve madalya kazanan sporculara Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, teşekkür belgesi takdim etti
Gündem Haberi
SPORCULARA TEŞEKKÜR BELGESİ

Başkan Tavlı, Temmuz ve Ağustos aylarında Türkiye genelinde Halter, Kick Boks, Wushu, Judo, Okçuluk ve Boks gibi spor branşlarında madalya kazanan sporcuları, İlçe Spor Müdürü Aydın Kuyumcu'yu ve sporcuların antrenörlerini Ünye Belediyesi'nde konuk etti.
 
Başkan Tavlı, “Sporun Her Alanında Desteklerimiz Sürmeye Devam Edecek”
Ünye’de spor alanında çok yetenekli gençler olduğunu ve bunun desteklenmesi gerektiğine inandığını söyleyen Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “Sizleri ve yine bu gençlerimizi yetiştiren ailelerimizi tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum. 1,5 yılı aşkın bir süredir maalesef Korona virüs pandemisi nedeni ile çocuklarımız ve gençlerimiz spor dâhil birçok etkinlikten uzak kaldılar. Temmuz ayı itibariyle sportif organizasyonlar yeniden düzenlenmeye başladı. Bununla birlikte çocuklarımızın da başarılarına şahit olmak bizleri ziyadesi ile mutlu kıldığını ifade etmek istiyorum. Sizlerin bu başarılarını görmek bizlere gurur vermektedir. İlçemizde kıymetli hocalarımızın sizlere verdiği destek ve eğitimlerle Halter, Kick Boks, Wushu, Judo, Okçuluk ve Boks gibi spor branşlarında ilçemizi gururlandıracak başarılar elde ettiniz. Salon spor olsun, saha sporu olsun sporun her alanında yerel yönetimler olarak her türlü desteği veriyoruz ve vermeye de devam edeceğiz. Çünkü gençler bizlerin geleceğidir. Onların en iyi şekilde yetişmesi için ne gerekiyorsa bu nedenle yapmayı bir görev olarak görüyoruz. Ben tekrar ilçemiz adına tüm sporcu gençlerimize ve antrenörlerine teşekkürlerimi sunuyor, tebrik ediyorum” dedi.
Temmuz ve Ağustos aylarında Türkiye’nin birçok ilinde gerçekleştirilen şampiyonalarda; Ayfer Arslan, Duygu Nisa Kurt, Furkan Kerem Kuru, Gülnihal Çarkacı, Hale Pınar Veyisoğlu, Melike Hitaloğlu, Metehan Köse, Muhammet Arslan, Seda Kargaoğlu, Yusuf Dursunoğlu, Azra Ocak ve Zeynep Elif Akkaya madalya başarısı göstermişti.
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: SPORCULARA, TEŞEKKÜR, BELGESİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı