Soğuksu, Ordu’ya döndü

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

SATILIK KONUTLAR

SATILIK KONUTLAR

Mantar üretim tesisi artıyor

Mantar üretim tesisi artıyor

Haber
26 Ekim 2021 - Salı 09:05 Bu haber 649 kez okundu
 
Soğuksu, Ordu’ya döndü
Ordu Büyükşehir Belediyesi Sağlıklı Yaşam Gençlik ve Spor Kulübü boks branşı sporcusu Gamze Soğuksu, Karadağ'ın Budva şehrinde düzenlenen Gençler Avrupa Boks Şampiyonasını gümüş madalya ile tamamlayarak yurda döndü
Spor Haberi
Soğuksu, Ordu’ya döndü

52 kilo final müsabakasında ringe çıkan Ordu Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü sporcusu Gamze Soğuksu, Rus rakibi Valeriia Linkova'ya mağlup olarak şampiyonayı gümüş madalya ile tamamladı.
Karadağ'ın Budva şehrinde düzenlenen Şampiyona sonrası Ordu’ya gelen ve ayağının tozu ile Başkan Vekilleri Celal Tezcan ve Adem Atik’i makamlarında ziyaret eden Gamze Soğuksu, küçük hatalar sonucunda altın madalyayı kaçırdığını söyledi. 
Daha çok çalışarak gelecek turnuvalara hazırlanacağını belirten Gamze Soğuksu, “Böyle turnuvalara katılmak çok önemli. Bu turnuvalar sayesinde kendimizi daha da geliştiriyoruz. Bizlere verdiği destek için başta Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’e ve ekibine teşekkür ediyorum. Ülkemizi bundan sonraki turnuvalarda en iyi şekilde temsil edeceğim ”
Spora ve sporcuya her zaman destek vereceklerini belirten Başkan Vekilleri Celal Tezcan ve Adem Atik, “Ülkemize başarı getirecek her projeye sonuna kadar destek vereceğiz. Sizler, kendi yaşıtlarınızdaki genç arkadaşlarınıza örnek teşkil ediyorsunuz. Bizler de daima sizleri destekleyeceğiz. Bu konuda Büyükşehir Belediye Başkanımızın kesin talimatı var. Siz sadece başarıya odaklanın”
 
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: Soğuksu,, Ordu’ya, döndü,
Yorumlar
Haber Yazılımı