OSKİ KALICI ÇÖZÜMLER ÜRETİYOR

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

SATILIK KONUTLAR

SATILIK KONUTLAR

Mantar üretim tesisi artıyor

Mantar üretim tesisi artıyor

Haber
02 Eylül 2021 - Perşembe 08:43 Bu haber 605 kez okundu
 
OSKİ KALICI ÇÖZÜMLER ÜRETİYOR
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler’in göreve başlamasının ardından yönetim değişikliği yapılan Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (OSKİ), aradan geçen 2 yıllık süre içinde ilçeleri adeta şantiyeye çevirdi
- Haberi
OSKİ KALICI  ÇÖZÜMLER ÜRETİYOR

Ordu’nun 19 ilçesinde hummalı bir çalışma yürüten OSKİ, aradan geçen süre içinde ilçelere yaptığı altyapı ve üstyapı yatırımları ile göz doldurdu. Başkan Güler’in talimatı ile yoğun çalışma temposu yakalayan OSKİ, 2 yıllık süre içinde Akkuş ilçesinde 29 km’lik içme suyu hattı, 5 km’lik kanalizasyon hattı ve 2 içme suyu deposunu ilçeye kazandırdı.
Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler’in talimatı ile her ilçede yoğun çalışma içerisinde olduklarını belirten OSKİ Genel Müdürü Murat Us, yapılan yatırım çalışmaları ile ilçelerin kaderinin değişmeye devam edeceğini söyledi.
 
"19 İLÇE’DE YOĞUN TEMPO İÇERİSİNDEYİZ "
İlçelerin kaderinin 2 yıllık süre içerisinde yapılan altyapı ve üstyapı yatırımlarıyla değiştiği belirten Genel Müdür Murat Us, yatırımların hız kesmeden ilçelerde vatandaşlarla buluşturulmaya devam edileceğini belirtti.
Genel Müdür Murat Us, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: "Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr.Mehmet Hilmi Güler’in talimatları ile 2 yıl gibi süre içerisinde ilçelerimizde hummalı çalışma yürütüyoruz. Bu çalışmalarımızdan biri de Akkuş ilçemizde 2 yıl içerisinde yaptığımız yatırım çalışmalarımızla ilçemize 29 km’lik içme suyu hattı, 5 km’lik kanalizasyon hattı ve 2 içme suyu deposunu ilçeye kazandırdık. Yapılan bu çalışmalarla ilçemizde yıllardır sorun olan başta içme suyu olmak üzere kanalizasyon hattı sorunlarını en aza indirdik. OSKİ olarak aynı kararlılıkla çalışmalarımıza devam edeceğiz."
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: OSKİ, KALICI, , ÇÖZÜMLER, ÜRETİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı