Ordu İli Oda ve Borsa Genel Sekreterleri Toplandı

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

SATILIK KONUTLAR

SATILIK KONUTLAR

Haber
29 Kasım 2021 - Pazartesi 10:04 Bu haber 1124 kez okundu
 
Ordu İli Oda ve Borsa Genel Sekreterleri Toplandı
Ordu il Oda ve Borsa Genel Sekreterleri mutat toplantısı 26.11.2021 tarihinde Ordu Ticaret Borsası ev sahipliğinde yapıldı.
Ekonomi Haberi
Ordu İli Oda ve Borsa Genel Sekreterleri Toplandı

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası, Ordu Ticaret Borsası, Fatsa Ticaret Borsası, Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası, Ünye Ticaret Borsası ve Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreterleri tarafından gerçekleştirilen toplantıya Fatsa Ticaret ve  Sanayi Odası Genel Sekreteri Hamdi Karamustafa katılım sağladı. Toplantıya ayrıca Ordu İli Akademik Danışmanı olarak görev yapan  Doç. Dr. Alperen Mustafa Yiğit de iştirak etti.
 
Akademik Danışman’ın “Yeşil Mutabakat” sunumuyla AB ülkelerinde şekillenmekte olan yeni dönem ticari ilişkiler ve Türkiye’nin konumunun istişaresi ile başlayan toplantıda
 
- İl oda ve borsalarının ortak proje yürütme ve eğitim süreçlerinin ortak işletilmesinin faydaları,
- Fındık sektöründe dair değerlendirmeler ile yaşanmakta olan makroekonomik dalganlanma hususları müzakere edilirken, 
- TOBB Akreditasyon Sistemi kapsamında “İnsan Kaynakları” başta olmak üzere kalite süreçleri hususunda Akreditasyon Sorumularının “Kıyaslama” çalışması yapması kararlaştırıldı.
 
Birlik ve beraberlik içinde ortak proje üretip uygulama niyetinin benimsendiği bir sonraki toplantının Şubat /2022 ayında Ünye Ticaret Borsası ev sahipliğinde yapılması kararlaştırıldı.

 

 
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: Ordu, İli, Oda, ve, Borsa, Genel, Sekreterleri, Toplandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı