Ordu genelinde asfalt çalışmaları sürüyor
Haber
28 Temmuz 2021 - Çarşamba 09:08 Bu haber 498 kez okundu
 
Ordu genelinde asfalt çalışmaları sürüyor
Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı asfalt seferberliğiyle ilçelerin kaderi değişiyor. Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler’in liderliğinde devam eden çalışmalarda, Fatsa ilçesinde Geyikçeli Mahallesi’ni Korgan-Kumru karayoluna bağlayan güzergah asfaltla buluştu
Gündem Haberi
Ordu genelinde asfalt  çalışmaları sürüyor

Türkiye’nin kırsal yol ağı en uzun il olan Ordu’da, mahalle ve grup yolları asfalt konforuyla buluşmaya devam ediyor.  
Altyapıdan, üstyapıya, sağlıktan turizme, tarımdan, sosyal projeler ve spora kadar birçok alanda yaptığı çalışmalarla takdir toplayan Büyükşehir Belediyesi, ulaşımda hayata geçirdiği yatırımlarla da kentin kaderini değiştirmeye devam ediyor.Ordu Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından sürdürülen çalışmalarda, on yılların sorunları bir bir çözüme kavuşturuluyor. 
Büyükşehir Belediyesi, Fatsa ilçesinde eski belde belediyesi olan Geyikçeli Mahallesi’ni Korgan-Kumru karayoluna bağlayan güzergahta başlattıkları ikinci kat emilsüyon asfalt çalışmasını tamamladı. Toplam uzunluğu 3.5 kilometre olan yol, standardı yüksek konforlu bir yapıya kavuştu. 
Çalışmalardan duydukları memnuniyeti ifade eden mahalle sakinleri, “Karayoluna ulaşımda kullandığımız en önemli güzergahlardan birisi asfalt konforuyla buluştu. Bizlerden desteklerini esirgemeyen başta Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandılar. 
 
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: Ordu, genelinde, asfalt, , çalışmaları, sürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı