ORDU’DA GSB SPOR OKULLARI DEVAM EDİYOR

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

SATILIK KONUTLAR

SATILIK KONUTLAR

Mantar üretim tesisi artıyor

Mantar üretim tesisi artıyor

Haber
20 Ekim 2021 - Çarşamba 09:18 Bu haber 1158 kez okundu
 
ORDU’DA GSB SPOR OKULLARI DEVAM EDİYOR
Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü uhdesinde hizmet veren spor tesislerinde 5-18 yaş arasındaki gençlere atletizm, yüzme, basketbol, karate, voleybol, masa tenisi, tenis, teakwondo, judo, güreş, badminton, engelliler spor, hentbol, okçuluk, halter, cimnastik, futbol ve satranç başta olmak üzere çeşitli spor branşlarında devam eden GSB Spor Okullarına kayıtları devam ediyor
Spor Haberi
ORDU’DA  GSB SPOR OKULLARI DEVAM EDİYOR

Ordu il genelinde 19 ilçede devam eden spor okulları kayıtları devam ederken ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde eğitim veren okullarda uzman antrenörler tarafından GSB Spor Okulları tanıtımları yapıldı. Öğrencilere broşürler dağıtıldı.
Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, “GSB Spor Okulları'na en az 10 bin genci beklediklerinin altını çizerek, "Çocukları ve gençleri spora yönlendirmek, spor kulüplerine sporcu kaynağı oluşturmak ve toplumda spor kültürünün oluşmasına katkı sağlamak için her zaman devam eden GSB spor okullarımıza kayıtlarımız devam etmektedir. 100 antrenör, 20 spor eğitim uzmanı, spor psikoloğu, spor fizyoterapisti ve spor diyetisyenimiz gençlerimiz için görev yapıyor. Birçok branşta 19 ilçemizde faaliyetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Çocuklarımızın eğitimlerinin yanı sıra spor faaliyetlerine katılmalarını, bunun içinde antrenör ve tesis anlamında gerekli desteği sağlıyoruz. Umarım gençlerimiz arasından geleceğin şampiyonlarını Ordumuza kazandıracağız. “Her çocuk bir yetenektir, Yeter ki Keşif Edilsin.” Sloganıyla tüm çocuklarımıza elimiz değsin istiyoruz.” şeklinde konuştu.
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: ORDU’DA, , GSB, SPOR, OKULLARI, DEVAM, EDİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı