ORDU BAYRAMDA YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

SATILIK KONUTLAR

SATILIK KONUTLAR

Haber
26 Temmuz 2021 - Pazartesi 08:51 Bu haber 553 kez okundu
 
ORDU BAYRAMDA YOĞUN İLGİ GÖRDÜ
Karadeniz’in önemli turizm noktalarına ev sahipliği yapan Ordu, Kurban Bayramı'nda yoğun ilgi gördü. Boztepe, Yason Burnu ve Hoynat Adası başta olmak üzere şehrin birçok turistik bölgesini ziyaret eden yerli ve yabancı turistlerin sayısı ise her geçen gün artıyor
Gündem Haberi
ORDU BAYRAMDA YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Kurban Bayramı ve yaz tatili için Ordu'ya adeta akın eden yerli ve yabancı turistler şehirde kalabalık görüntüler oluşturdu. Boztepe'ye çıkmak için teleferik istasyonu önünde uzun kuyruklar oluşurken; Hoynat Adası, Yason Burnu ve diğer önemli turizm noktalarında da yoğunluk oluştu. Bayramın bitmesiyle birlikte birçok kişi Ordu'dan ayrılırken şehir içi ve Karadeniz sahil yolunda ise araç trafiği yaşandı. 
Yerli ve yabancı turistlerin Ordu'ya gelmesi şehrin ekonomisine can verdi diyen esnaflar ise, bu durumun hem iyi hem de kötü olduğunu söyledi. Uzmanlar vaka sayılarının tekrar yükselmeye başladığını söylüyor diyen esnaflar; ''Böyle giderse sonbaharda yeniden kapanmalar ve kısıtlamalar gelir. Biz de yine işsiz kalırız. Bu yüzden işlerimiz şu an iyi ama aklımız hep gelecek günlerde olduğu için tedirginiz. Her şeyin hayırlısı'' dedi. 
Kaynak: Editör: Afiş gazetesi/Emrah Gemicioğlu
Etiketler: ORDU, BAYRAMDA, YOĞUN, İLGİ, GÖRDÜ,
Yorumlar
Haber Yazılımı