Okullara malzeme desteği sürüyor
Haber
10 Mayıs 2021 - Pazartesi 10:07 Bu haber 443 kez okundu
 
Okullara malzeme desteği sürüyor
Gençlik ve Spor Bakanlığı desteği ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü atölye ekibi tarafından, Ünye ilçesinde bulunan 6 devlet okuluna 7 adet okul mahalle antrenman spor salonu yapıldı
Spor Haberi
Okullara malzeme desteği sürüyor

İl Müdürlüğü atölye ekibi ramazan ayında da boş durmadı. Faaliyete geçen  okul mahalle antrenman salonları şu şekilde; 2-Adet Taekwondo Spor Salonu, 1 adet Güreş Spor Salonu, 1 adet Boks Spor Salonu, 1 adet Judo Spor Salonu, 1 adet Masa Tenisi Salonu, 1 adet Dart Spor Salonu.
Konu ile ilgili açıklama yapan Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç “Okullardaki öğrencilerimizin ve mahalledeki gençlerimizin sporla daha yakından iç içe olmaları adına Millî Eğitim Bakanlığımıza ait okullarımızın müsait olan alanlarına spor salonu yapmaya devam ediyoruz. Ulaşım anlamında imkânı olmayan birçok gencimiz için bu imkanları en iyi şekilde sunmaya çalışıyoruz. Ramazan ayı içerisinde 7 adet antrenman salonunu okullardaki öğrencilerimizin ve mahalledeki gençlerimizin hizmetine sunuldu. Desteklerinden dolayı Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na Valimiz Sayın Tuncay Sonel’e destekleri için gençlerimiz adına teşekkür ederim.” dedi.
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: Okullara, malzeme, desteği, sürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı