OKULLAR DEZENFEKTE EDİLDİ
Haber
02 Eylül 2020 - Çarşamba 09:21 Bu haber 2514 kez okundu
 
OKULLAR DEZENFEKTE EDİLDİ
Altınordu Belediyesi ekipleri 2020-2021 eğitim öğretim yılı ilk ders zilinin çalması ile birlikte Altınordu’daki tüm okullarda dezenfekte çalışması başlattı
Eğitim Haberi
OKULLAR  DEZENFEKTE EDİLDİ

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı'nın, Türkiye genelinde uzaktan eğitim yoluyla 31 Ağustos’ta çalan ilk ders ziliyle başlatılması dolayısıyla öğretmenlerin ve idarecilerin mesaide olduğu okullarda Altınordu Belediyesince dezenfekte çalışması yapılıyor.
Millî Eğitim Bakanlığınca 18 Eylül’e kadar uzaktan eğitimle eğitim öğretime başlayan ve 21 Eylül’de Yüz yüze eğitime başlaması planlanan okulların öğrenciler gelmeden Koronavirüs pandemisi tedbirleri kapsamında dezenfekte ediliyor.
Her sınav ve eğitim öğretim faaliyeti öncesinde Altınordu Belediyesince defalarca dezenfekte edilen okullar başlatılan çalışmayla köşe bucak yeniden dezenfekte ediliyor.
Pandemi sürecinde, virüsün yayılımının önlenmesi ve toplum sağlığının korunması için yoğun bir dezenfeksiyon ve hijyen çalışması yürüten Altınordu belediyesi okulların yanı sıra kamu kurum ve kuruluş binaları ile kolluk kuvvetlerinin uygulama noktalarındaki duraklarda da dezenfekte çalışması gerçekleştiriyor. 
 
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: OKULLAR, , DEZENFEKTE, EDİLDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı