Öğretmenler 22 Haziran'da iş başı yapacaklar
Haber
18 Haziran 2020 - Perşembe 10:24 Bu haber 2958 kez okundu
 
Öğretmenler 22 Haziran'da iş başı yapacaklar
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) 18 Mart'ta atanan sözleşmeli öğretmenlerin kararnamelerinin 22 Haziran'da atandıkları illere gönderileceğini bildirdi.
Eğitim Haberi
Öğretmenler  22 Haziran'da iş başı yapacaklar

MEB Personel Genel Müdürlüğünden yapılan duyuruya göre, atanan öğretmenlerin kararnameleri, 22 Haziran Pazartesi günü illere gönderilecek. Buna göre; Ordu'da 18 Mart 2020 tarihinde Ordu’ya ataması gerçekleştirilen ancak salgın nedeniyle görevine başlayamayan 107 öğretmen, 22 Haziran tarihi itibariyle görevlerine başlayacak.
  Ordu İl Millî Eğitim Müdürlüğü, Ordu'ya 15 ilçeye ataması yapılan öğretmenlerin bu süreçte her ihtiyaçlarında yanlarında olacaklarını ve ne kadar büyük bir ailenin mensubu olduklarını hmeleri amacıyla bir mesaj yayınladı.
Ordu İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu mesajında; "Yeşille mavinin kucaklaştığı, Karadeniz'in incisi, oksijenin ve fındığın anayurdu "Eğitim Kenti Ordu", sizlerin enerjisiyle eğitimdeki hedeflerine koşar adım ilerlemeye devam edecek. "Alamuk" (bunaltıcı) bir havada okul yolunda feşel (yaramaz) öğrencilerini düşünme hayalini kurduğun şu günlerde; #eğitimORDUsu olarak barınma, yol gibi ihtiyaç duyacağın her konuda yanında olduğumuzu bilmeni isteriz. Eğitim Kenti ORDU'ya Hoşgeldin Öğretmenim... " dedi.
 
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: Öğretmenler, , 22, Haziran'da, iş, başı, yapacaklar,
Yorumlar
Haber Yazılımı