Öğrencilere ayakkabı desteği
Haber
23 Ekim 2020 - Cuma 10:02 Bu haber 2371 kez okundu
 
Öğrencilere ayakkabı desteği
Ordu'daki erkek ve kız olmak üzere toplamda bin 131 öğrenciye gönderilen hediye ayakkabılar Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde öğrencilere ulaştırıldı
Eğitim Haberi
Öğrencilere  ayakkabı desteği

İlk etapta 970 öğrenciye Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde ulaştırılan ayakkabılar, FLO Mağazacılık Genel Müdürü Sayın Mehmet Tahir Bayraksoy'un Ordu ziyareti kapsamında getirdiği 161 ayakkabı ile toplamda bin 131 öğrenciye hediye edildi. İl Millî Eğitim Şube Müdürü Cevat Bingöl ve FLO Mağazacılık Genel Müdürü Mehmet Tahir Bayraksoy'un katılımıyla gerçekleştirilen okul ziyaretlerinde, öğrencilere FLO Mağazalarının gönderdiği hediyelerle buluştu.
FLO Mağazaları tarafından yapılan bu çalışmadan duyduğu memnuniyeti dile getiren Şube Müdürü Cevat Bingöl, "Devletimiz her türlü imkânlarıyla eğitime tam destek olurken, özel sektörün de bu tarz sosyal projelerle eğitim adına öğrencilerimize destek olması bizlere mutluluk veriyor. Bu projeyi maddi olarak destekleyen FLO mağazaları yöneticilerine ve emeği geçen herkese Ordu Millî Eğitim Ailesi olarak teşekkür ediyoruz." dedi. 
FLO Mağazacılık Genel Müdürü Mehmet Tahir Bayraksoy ise yaptığı konuşmada; "çocuklar bu pandemi sürecinde sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına uyduğunuzu öğrendik, bunun için sizleri ödüllendirmek üzere buradayız. Sizleri tebrik ediyor başarılar diliyoruz." dedi.
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: Öğrencilere, , ayakkabı, desteği,
Yorumlar
Haber Yazılımı