MİNİK VOLEYBOLCULAR ORDU’DA YETİŞİYOR

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

SATILIK KONUTLAR

SATILIK KONUTLAR

Haber
06 Ocak 2022 - Perşembe 08:56 Bu haber 423 kez okundu
 
MİNİK VOLEYBOLCULAR ORDU’DA YETİŞİYOR
Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde çalışmalarını sürdüren minik voleybolcular antrenmanlarına Başpehlivan Recep Kara Spor Salonu’nda devam ediyorlar
Spor Haberi
MİNİK VOLEYBOLCULAR ORDU’DA YETİŞİYOR

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yürütülen Gsb spor okulları, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü voleybol antrenörleri tarafından voleybol branşı çalışmalarına Ordu’da devam ediyor.
Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü uhdesinde Voleybol Antrenörleri Selin Atlı ve Şebnem Karataş eşliğinde 8-10 yaşındaki kız ve erkek öğrenciler voleybol eğitimi alıyor. Temel bir yapı ile küçük yaşta eğitim vermeye başlayan uzman antrenörlerin hedefi, çocukların alt yapıdan başlayarak hem sportif hemde fiziksel gelişimlerine dokunmaya çalışarak başarılı sporcular yetiştirmek. Ordu Altınordu Başpehlivan Recep Kara Salonu’nda yapılan idmanlar; Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri gerçekleştiriliyor. Hem voleybol hem de diğer branşlar için kayıtlar ücretsiz olarak devam ederken, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Spor Servisi biriminden ilgili branşların çalışmalarının yürütüldüğü tesisler hakkında bilgi alınıp, gerekli şartları oluşturan öğrenciler antrenmanlara katılabiliyor.
 
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: MİNİK, VOLEYBOLCULAR, ORDU’DA, YETİŞİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı