MALİ MÜŞAVİRLERE ONUR BELGESİ

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

SATILIK KONUTLAR

SATILIK KONUTLAR

Haber
04 Aralık 2021 - Cumartesi 08:58 Bu haber 625 kez okundu
 
MALİ MÜŞAVİRLERE ONUR BELGESİ
Ordu SMMM Odası’nda Muhasebe Mesleğinde 30 Yılını dolduran meslek mensuplarına onur belgesi töreni düzenlendi
Gündem Haberi
MALİ MÜŞAVİRLERE ONUR BELGESİ

Törene Oda Başkanı Bahadır Baş, Onursal Oda Başkanı Ertuğrul Yüksel, Başkan Yardımcısı Orhan Murat Gür, Oda Sekreteri Mehmet Ender Sönmez, Oda Saymanı Dursun Serdar Yıldıran, Oda Yönetim Kurulu Koor. Üyesi Tuğba Kılıç ile Altınordu, Gölköy, Gürgentepe, Perşembe, Mesudiye ve Ulubeyli meslek mensupları katıldı.
Onur Belgesi törenini değerlendiren Ordu Mali Müşavirler Odası Başkanı Bahadır BAŞ;  “1990 yılında kurulan odamız, 31 yılda her geçen günde büyüyen bir kurum haline geldi.  Bunu sizlerle başardık.  Nasıl ki binaları ayakta tutan yapı taşları ise, kurumları da ayakta tutan sahip olduğu değerlerdir. Bizi biz yapan değer ise bu mesleğe gönül veren sizlersiniz. Bu nedenle mesleğimize katkılarınızdan dolayı onur duyuyoruz.  Tek başına çalışmak yerine birkaç arkadaşımızla bir araya gelerek kurumsallaşarak ortak işler yapmamız gerekiyor. Çünkü mali müşavirlik mesleği bizlerle beraber son buluyor bir başkasının devam ettirmesi mümkün olmuyor. Ama kurumsallaşma ve ortaklık kültürünü geliştirebilirsek bu mesleğin devamını getirebileceğiz. Bürolarımız, mesleki bilgilerimiz bizle beraber bitmemeli devam etmelidir. Güçlerimizi birleştirip sürdürülebilir bürolar oluşturmamız gerekiyor.” dedi. 
Altınordu, Gölköy, Gürgentepe, Mesudiye ilçelerinde mesleki faaliyet icra eden ve muhasebe mesleğinde otuz yılını dolduran, meslek mensuplarına Oda Başkanı Bahadır Baş tarafından onur belgesi takdim edildi. 
 
 
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: MALİ, MÜŞAVİRLERE, ONUR, BELGESİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı