KAYAK MERKEZİ YEŞİLLENDİRİLİYOR
Haber
16 Eylül 2021 - Perşembe 15:25 Bu haber 393 kez okundu
 
KAYAK MERKEZİ YEŞİLLENDİRİLİYOR
Türkiye’de meydana gelen yangınlar sebebiyle ormanların öneminin bir kez daha arttığı bu günlerde bir hamle de Ordu Büyükşehir Belediyesi iştiraki ORBEL A.Ş.den geldi
Gündem Haberi
KAYAK MERKEZİ  YEŞİLLENDİRİLİYOR

Ordu’nun Kabadüz ilçesi Çambaşı Yaylası’nda bulunan kayak merkezi, Türkiye’de meydana gelen yangınlara hem farkındalık oluşturmak hem de çevresini yeşillendirmek amacıyla ağaçlandırıldı. 
Geçtiğimiz yıl kayakseverlerin güvenliği için pistlerin çevresinde çam fidanı diken ORBEL A.Ş. bu defa da yangınlara farkındalık oluşturmak amacıyla 1.000 adet daha çam ağacı dikti. Her anlamda vatandaşların keyif alabileceği bir mekân haline getirilen kayak merkezi yeşillendirme çalışmalarıyla da örnek oldu. 
Tesislerin modern hale getirilirken yeşillendirilmesi de yapıldığını ifade eden ORBEL A.Ş. Genel Müdürü Muhammet Günaydın, “Çambaşı Yaylası’nda bulunan Doğa Tesislerimizi modern hale getirirken yeşillendirme çalışmalarına da hızla devam ediyoruz. Her geçen sürede daha modern ve daha yeşil bir tesis haline geliyoruz. İlerleyen süreçte diğer tesislerimizde de buna benzer çalışmalara imza atacağız. Büyükşehir Belediyesi olarak bu çalışmalarımızla birlikte tesislerimizin hem ulusal hem de uluslararası kayakçıların rağbet görmesi bizleri ayrıca mutlu ediyor" dedi.
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: KAYAK, MERKEZİ, , YEŞİLLENDİRİLİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı