KARAVAN PARK GELİYOR
Haber
05 Mayıs 2021 - Çarşamba 09:42 Bu haber 307 kez okundu
 
KARAVAN PARK GELİYOR
Ordu Büyükşehir Belediyesi,Ordu’yu karavanların buluşma noktası yapacak olan Karavan Park için proje çalışmalarına başladı
Gündem Haberi
KARAVAN PARK GELİYOR

Karadeniz Bölgesi'nde, uçsuz bucaksız ormanları, bol oksijenli yaylaları, kanyonları, gölleri ve şelaleleriyle eşsiz güzelliklere sahip olan Ordu, turizme yönelik çalışmalarınıaralıksız sürdürüyor. 
Turizmin gözde merkezlerinden birisi haline gelen Ordu, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in yeni turizm hamleleri ile adından sıkça söz ettiriyor. Bu kapsamda yeni bir çalışmaya imza atan Ordu Büyükşehir Belediyesi, son dönemlerde ilginin arttığı karavan turizmini yaygınlaştırmak ve Ordu’yu karavanların uğrak noktası haline getirmek amacıyla Karavan Park projesi çalışmalarına başladı. 
Ordu Büyükşehir Belediyesi Etüt ve Projeler Dairesi Başkanlığı tarafından projelendirilerek Perşembe sahil yolu üzerinde bulunan Efirli mevkiinde yaklaşık 10 bin 500 metrekare alan üzerine yapılması planlanan Karavan Park’ın Ordu’nun turizmine önemli katkılar sunması hedefleniyor.
Her türlü imkanın ziyaretçilere sunulacağı Karavan Park projesi içerisinde 24 adet karavan park, her bir karavana ait yeşil alan, temiz su, elektrik, sosyal donatılar, güvenlik ve otopark alanı yer alacak. 
Kısa süre içerisinde hayata geçirilmesi planlanan proje ile Ordu, karavan tutkunlarının gözde mekanlarından bir tanesi olacak. 
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: KARAVAN, PARK, GELİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı