KABADÜZ KÜLTÜR MERKEZİ YIL SONUNA TAMAMLANIYOR
Haber
30 Ekim 2018 - Salı 08:50 Bu haber 3540 kez okundu
 
KABADÜZ KÜLTÜR MERKEZİ YIL SONUNA TAMAMLANIYOR
Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı devam eden “Kabadüz Kültür Merkezi ve İlçe Belediyesi Hizmet Binası Projesi”nin çalışmaları aralıksız devam ediyor
Kültür Haberi
KABADÜZ  KÜLTÜR  MERKEZİ YIL SONUNA TAMAMLANIYOR

Projenin yıl sonunakadar tamamlanacağını belirten Başkan Engin Tekintaş, her yönüyle Ordu’da örnek olacak bir projeyi Kabadüz halkının hizmetine sunacaklarını söyledi.
“Kabadüz Kültür Merkezi ve İlçe Belediyesi Hizmet Binası Projesi”nde çalışmaların hızlı bir şekilde ilerlediğini ifade eden Başkan Tekintaş, “Bodrum kat dâhil olmak üzere 5 katlı inşa edilecek projede çalışmaların yüzde 80’i tamamlandı. Çalışmalar kapsamında binanın dış cephe imalatı tamamlandı. Seramik,asma tavan,elektrik ve mekanik imalatları ise devam ediyor. İnşallah yıl sonuna kadar projeyi tamamlayarak hizmete açacağız” dedi.
SOSYAL BİR YAŞAM ALANI OLACAK
Toplam 2 bin 566 m² ve inşaat alanı 3 bin 809 m² olan projede140 kişilik çok amaçlı salon, sığınak, sanatçı hazırlık odası, sergi salonları, giriş holü ile fuaye alanı, kafeterya, atölye ve kütüphane yer alacak. İlçenin modern bir görünüme kavuşmasını sağlayacak Kabadüz Kültür Merkezi ve İlçe Belediyesi Hizmet Binası aynı zamanda vatandaşların vakit geçireceği sosyal bir yaşam alanı olarak hizmet verecek.
 
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: KABADÜZ, , KÜLTÜR, , MERKEZİ, YIL, SONUNA, TAMAMLANIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı