Halk gününde 7’den 70’e dinleniyor

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

SATILIK KONUTLAR

SATILIK KONUTLAR

Haber
14 Ocak 2022 - Cuma 09:16 Bu haber 308 kez okundu
 
Halk gününde 7’den 70’e dinleniyor
Valilik toplantı salonunda dün düzenlediği “Halk Günü” toplantısında kendisinden randevu talep ederek, görüşme isteğinde bulunan vatandaşlarla bir araya gelen Vali Tuncay Sonel, vatandaşların kendisine ilettiği sorun ve talepleri dinledi
Gündem Haberi
Halk gününde 7’den 70’e dinleniyor

Koronavirüs tedbirleri gözetilerek gerçekleştirilen "Halk Günü" toplantısında, Vali Sonel, vatandaşlarımız tarafından kendisine iletilen sorun, talep, şikayet ve önerileri tek tek dinledi, notlar aldı, bir çoğuna da anında çözüm üretti. 
Vali Sonel, “Halk Günü”ne katılan vatandaşlarımızın iletmiş olduğu sorunların çözümü konusunda da toplantıda hazır bulunan kurum amirlerine talimatlar vererek, sonuçlandırılmasını istedi.
“Halk Günü” toplantısında vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyerek yakından ilgilenen Vali Tuncay Sonel, bugün toplam 178 vatandaşın dert ve sıkıntılarını dinledi. Vali Sonel, “Vatandaşlarımızın, Valiliğimize gelerek bizlere iletmiş olduğu her türlü talep, öneri ve şikâyetlerini ilgili kurum müdürleri arkadaşlarımızla birlikte dinliyor, vatandaşlarımızı bekletmeden çözüme kavuşturuyor, kendilerini bilgilendiriyoruz. Buraya gelen tüm vatandaşlarımızın gönlünü yapmaya çalışıyor, elimizden ne geliyorsa gayret gösteriyoruz” dedi.
Vali Tuncay Sonel, “Halk Günü” toplantısına katılan ailelerin çocuklarına da çeşitli hediyeler vererek, onları sevindirdi.
“Halk Günü”ne katılan vatandaşlar sorunlarının dinlenmesinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, Vali Tuncay Sonel’e teşekkür ettiler.
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: Halk, gününde, 7’den, 70’e, dinleniyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı