GÜLYALI BELEDİYESİ TARİHİ KENTLER BİRLİĞİNİN ÜYESİ OLDU

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

SATILIK KONUTLAR

SATILIK KONUTLAR

Mantar üretim tesisi artıyor

Mantar üretim tesisi artıyor

Haber
06 Ekim 2021 - Çarşamba 11:49 Bu haber 491 kez okundu
 
GÜLYALI BELEDİYESİ TARİHİ KENTLER BİRLİĞİNİN ÜYESİ OLDU
Ülke coğrafyasının dünyada farklı ve ayrıcalıklı kılan ve sonradan edinilmesi mümkün olmayan tarihi, doğal, kültürel ve kentsel mirasımızın zenginliğini koruyarak yaşatmak ve gelecek nesillere aktarmak amacıyla faaliyet gösteren Tarihi Kentler Birliğine Gülyalı Belediyesi’nin gerçekleştirdiği üyelik başvurusu kabul edildi
Gündem Haberi
GÜLYALI BELEDİYESİ TARİHİ  KENTLER BİRLİĞİNİN ÜYESİ OLDU

Gülyalı Belediyesi olarak ilçenin tarihi ve kültürel değerleriyle ön plana çıkmasını önemsediklerini belirten Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe, “Son dönemde artan yatırımlar ve güçlenen ulaşım imkânlarıyla birlikte sadece Ordu’nun değil bölgenin parlayan yıldızı konumuna gelen ilçemizi tarihi ve kültürel değerleriyle cazibe merkezi haline getirmek istiyoruz. Bu bakımdan Tarihi Kentler Birliğinin çağdaş uygulama ve yaklaşımlarından yararlanmak üzere geçtiğimiz yıl Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantımızda üye olmak için başvuru yetkisi almıştık. Birliğin 2021 Yılı Olağan II. Toplantısında alınan kararla üyeliğimiz onaylandı. İlçemize ve şehrimize hayırlı uğurlu olsun” dedi. 
 
KENT BİRLİĞİ ÜYELİKLERİNE ÖNEM VERİYORUZ 
Birlik üyeliklerini önemsediklerini vurgulayan Başkan Tepe, “Belediyemizin ve ilçemizin yararına olan, kurumlar arasındaki ilişkileri ve dayanışmayı artıran bu türden birliklere üyeliklerimizi sürdüreceğiz. Göreve geldiğimiz günden bu yana İç Anadolu Belediyeler Birliği, Kıyı Ege Belediyeler Birliği ve Sağlıklı Kentler Birliğine üye olduk. Bu birliklerden belediyemize önemli miktarda ekipman desteği sağlıyoruz. Gülyalı için kaynak yaratmaya, ilçemize değer katmaya devam edeceğiz” dedi.
 
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: GÜLYALI, BELEDİYESİ, TARİHİ, , KENTLER, BİRLİĞİNİN, ÜYESİ, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı