FATSO'nun özel eğitim okulu büyüyor
Haber
20 Eylül 2021 - Pazartesi 10:57 Bu haber 349 kez okundu
 
FATSO'nun özel eğitim okulu büyüyor
Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası'nın Ordu Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte imzaladığı protokolle yaptıracağı orta ve ileri düzeyde zihinsel engelli çocukların lise düzeyinde eğitim görecekleri 3. kdeme özel eğitim okulu projesinin protokolü güncellenerek derslik sayısı arttırıldı
Gündem Haberi
FATSO'nun özel eğitim okulu büyüyor

İlk etapta öngörülen 8 derslikli projedeki derslik sayısı 12'ye çıkarıldı. Yapımına kısa süre sonra başlanacak okula ilişkin projenin güncellenmesi ile ilgili açıklama yapan Karataş, bölge ihtiyaçlarının gözetildiğini vurguladı.
Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürü Saygın Atinkaya ile gerçekleştirilen toplantının ardından Yönetim Kurulu Başkanı Karataş; "Yaptığımız istişareler sonucu bölgenin ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak yapımına başlayacağımız 3. Kademe Özel Eğitim Okulumuzdaki derslik sayısını 8 derslikten 12 dersliğe çıkarmaya karar verdik ve bu kapsamda mevcut protokolümüzü güncelledik. Katkı sağlayan tüm hayırseverlere bir kez daha teşekkür ediyor, okulumuzun ihtiyaç duyan ailelere hayırlı olmasını temenni ediyorum." açıklamasında bulundu.
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: FATSO'nun, özel, eğitim, okulu, büyüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı