FATSASPOR’DAN GENÇ’E ZİYARET
Haber
17 Eylül 2021 - Cuma 09:05 Bu haber 608 kez okundu
 
FATSASPOR’DAN GENÇ’E ZİYARET
14-16 Yaş Türkiye Softbol Şampiyonasında Türkiye İkincisi ve +16 Softbol Türkiye Şampiyonasında Türkiye Üçüncüsü olan Fatsa Spor Kulübü yöneticileri, antrenör ve sporcuları Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünü ziyaret etti. Sporcular kazandıkları kupanın sevincini İl Müdürü Mustafa Genç ile paylaştı
Spor Haberi
FATSASPOR’DAN GENÇ’E ZİYARET

Fatsa Spor Kulübü yöneticisi Seniha Dolu, Beyzbol branşında Fatsa Spor Kulübü olarak Softbol’da 14-16 yaş kategorisinde şampiyonluğu kıl payı ile kaçırarak ikinci olduklarını belirtti. Seniha Dolu “İnşallah seneye daha çok çalışarak Türkiye Şampiyonu olmayı hedefliyoruz. Şuan 11 milli sporcumuz takımımızda mevcut. Hedefimiz Fatsa Spor Kulübümüze ve Ordu’ya daha çok milli sporcu kazandırmak. Ragbi branşında da faaliyetlerimize başladık. Hedefimiz Olimpiyatlar ve Milli sporcular yetiştirmek. Desteklerinden dolayı Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Mustafa Genç’e , Spor İlçe Müdürümüz Halil Bekyürek’e ve Kulüp Başkanımız Halit Kovancı’ya çok teşekkür ediyoruz.”dedi.
Sporcuların bu önemli başarısından dolayı gurur duyduklarını ileten Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç” Bugün burada şampiyon sporcularımızı ağırlıyoruz. Çoğu sporcumuzun milli takımda olması bizi gururlandırıyor. Kulübü- müzü ve Sporcularımızı başarısından dolayı tebrik ederim. Derslerinizde de bu başarınızı yeni eğitim öğretim yılı ile birlikte devam ettirmenizi istiyoruz.” dedi. Takım Kaptanı Melisa Gidiş “Spora olan bağlılığımızı aldığımız Türkiye derecesi ile taçlandırdık. Azimle istekle çalışan bir ekibiz. Taş sahada çalışmalarımız sonucunda bu hedeflere ulaştık. İlçemize çim saha istiyoruz. Gelecek yıl daha çok çalışarak şampiyonluklar kazanacağız.” dedi. 
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: FATSASPOR’DAN, GENÇ’E, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı