Fatsa'da Ramazan programları sona erdi
Haber
12 Mayıs 2021 - Çarşamba 09:29 Bu haber 355 kez okundu
 
Fatsa'da Ramazan programları sona erdi
Fatsa Belediyesi, pandemi nedeniyle dijital yayın teknolojisi ile online olarak evlere ulaştırdığı Ramazan Etkinlikleri sona erdi
Gündem Haberi
Fatsa'da Ramazan programları sona erdi

Ramazan ayının maneviyatına uygun olarak Fatsa Belediyesi tarafından hazırlanan sosyo-kültürel etkinlikler ve Fasl-ı Gönül Sohbetleri’nden oluşan Ramazan programları önceki gün son yayını ile izleyici ile buluştu.
  Sosyal medya üzerinden yapılan canlı yayınlarla evlere ulaştırılan  programlar kapsamında sosyo-kültürel etkinlikler ve gönül  dünyasının sevilen isimleri evlere konuk oldu. Senai Demirci’nin sunuculuğunda online yayınlarla Ramazan ayı süresince faslı muhabbetle gerçekleştirilen gönül sohbetlerine, Hayati İnanç, Nurullah Genç ve Ahmet Yenilmez konuk olarak katıldı.   Kadir Gecesi özel programı, Hacivat-Karagöz, meddah, orta oyunu, aşuk ile maşuk, komedi skeç şov, bilim deneyleri ve çocuk yarışmalarından oluşan programlarla Ramazan duygusu evlere taşındı.  Sosyo-kültürel etkinlikler çocukların yanı sıra, büyükler tarafından da büyük bir beğeniyle takip edildi. Yorum ve beğenilerle yayınları izleyen yetişkinler, sosyo-kültürel etkinliklerle eski Ramazanları yeniden yaşadı.
  Ramazan etkinliklerinin büyük ilgi gördüğünü belirten Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Ramazan ayı boyunca her kesimden vatandaşımıza hitap edecek etkinlikler gerçekleştirdik. Vatandaşlarımız da etkinliklerimize yoğun ilgi gösterdi. Halkımıza doya doya bir Ramazan yaşatabildiysek ne mutlu bize. Sosyal ve kültürel etkinliklerimiz bundan sonra da tüm hızıyla devam edecek. Etkinliklerimize ilgi gösteren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, tüm hemşehrilerimin Ramazan Bayramını şimdiden kutluyorum” dedi.
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: Fatsa'da, Ramazan, programları, sona, erdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı