Fatsa’da parke yol çalışması sürüyor

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

SATILIK KONUTLAR

SATILIK KONUTLAR

Haber
07 Eylül 2018 - Cuma 08:52 Bu haber 609 kez okundu
 
Fatsa’da parke yol çalışması sürüyor
Fatsa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Şerefiye mahallesinde doğalgaz çalışmaları ve sel afetinden dolayı hasar gören sokaklarda parke yenileme çalışması başlatıldı
Gündem Haberi
Fatsa’da parke yol çalışması sürüyor

Şerefiye mahallesinde Burçak sokak, Tevfik Fikret Sokak, Kale Sokak, Sur Sokak ve Erdem sokakta toplamda 4 bin metrekarelik parke yol yenilemesi yapılacağı bildirildi. Şerefiye mahallesinde bir hafta önce başlayan parke yol yenileme çalışmasında şuana kadar bin metrekarelik çalışma yapıldığı ve geri kalan 3 bin metrekare parke yolun 10 gün içerisinde tamamlanacağı öğrenildi. 
Fatsa Belediye Başkanı Muharrem Aktepe Şerefiye mahallesinde gerek doğalgaz çalışmaları gerekse de sel afetinden dolayı hasar gören sokaklarda parke yenileme çalışması başlattıklarını belirterek, “Burçak sokak, Tevfik Fikret Sokak, Kale Sokak, Sur Sokak ve Erdem sokak şehir merkezinden biraz uzak noktalar. Bu sokaklarda hasar gören parke yollar nedeniyle vatandaşlarımız zorluk yaşıyordu. Biz de vatandaşlarımızın taleplerini de dikkate alarak belirtilen sokaklardaki parke yollarımızı yeniliyoruz. 10 gün içerisinde bu çalışmayı bitireceğiz, şimdiden vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.
 
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: Fatsa’da, parke, yol, çalışması, sürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı