BÜYÜKŞEHİR UZAKLARI YAKIN EDİYOR
Haber
22 Eylül 2021 - Çarşamba 13:38 Bu haber 479 kez okundu
 
BÜYÜKŞEHİR UZAKLARI YAKIN EDİYOR
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in il genelinde başlattığı asfalt seferberliğiyle ulaşımda konfor artıyor. Çalışmalar kapsamında, Perşembe ilçesinde, iki mahalle üzerinden Fatsa ilçesine bağlanan 8.5 kilometrelik güzergah asfaltla buluşuyor
Gündem Haberi
BÜYÜKŞEHİR UZAKLARI YAKIN EDİYOR

Türkiye’nin en zorlu coğrafyalarından birine sahip olan Ordu’da, ulaşıma yapılan yatırımlar devam ediyor. İlçe merkezlerinde, altyapı, yol ve kaldırım çalışmalarını sürdüren Büyükşehir ekipleri, kırsal yol ağlarındaki mahalle ve grup yollarını da konforlu bir yapıya dönüştürüyor.
Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekiplerince yürütülen çalışmalarla gerek kent merkezlerinde gerekse mahalle yollarındaki birçok noktada yoğun bir mesai gerçekleştiriliyor. İl genelinde belirli bir program çerçevesinde gerçekleşen yatırımlarla, vatandaşlara konforlu bir ulaşımın kapıları aralanıyor.
Ordu Büyükşehir Belediyesi, Perşembe ilçesinde, 8.5 kilometre uzunluğundaki Çamarası ve Selimiye mahallelerinin yolunu emülsiyon asfaltla buluşturmak için çalışma başlattı. Fatsa ilçesine bağlı Ilıca Mahallesine de bağlantı sağlayan güzergah, geniş bir nüfusa hizmet verecek. Yolda şu ana kadar yapılan çalışmalarda 4 kilometrelik kısım asfalta kavuştu. Kalan 4.5 kilometrelik mesafedeki asfalt çalışmaları ise sürüyor. 
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: BÜYÜKŞEHİR, UZAKLARI, YAKIN, EDİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı