BETON YOL MESAİSİ SÜRÜYOR
Haber
28 Nisan 2021 - Çarşamba 09:49 Bu haber 295 kez okundu
 
BETON YOL MESAİSİ SÜRÜYOR
Altınordu Belediyesinin, güvenli ve konforlu bir ulaşım parolasıyla başlattığı 72 Mahalleyi kapsayan 45 kilometre beton yolseferberliği tüm hızıyla sürüyor. Orhaniye ve Öceli'den sonra Akçatepe Mahallesi de beton yol konforuna kavuştu
Gündem Haberi
BETON YOL MESAİSİ SÜRÜYOR

Altınordu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Akçatepe Mahallesi Hayranlı sokakta baskı beton yol çalışmasını kısa sürede tamamlayarak hizmete sundu.
'Bütün şehir eşit hizmet' ilkesiyle yıllardır girilmemiş sokaklara caddelere bir bir dokunan Altınordu Belediyesi yaptığı planlı çalışmalarla Mahalleleri adeta baştan aşağı yeniliyor. Eşit hizmet ilkesinden taviz vermeyen Altınordu Belediyesi şehrin dört bir tarafında altyapı ve yol seferberliği sürdürüyor.
Yapılan çalışmalarla, bir taraftan şehir merkezinde altyapı yetersizlikleri sebebiyle her yağışın çileye dönüştüğü sokaklar ve caddeler sağlıklı bir altyapıya kavuşturuluyor. Altyapısı tamamen yenilenen sokaklar caddeler sıcak asfalt ve kaldırım çalışmalarıyla modern görünüme ve konforlu bir yaşam alanına dönüşüyor. Diğer taraftan 72 Mahalleyi kapsayan beton yol seferberliği ile de kırsal mahalleler konforlu ve güvenli bir ulaşım ağı ile şehre bağlanıyor.
Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, Akçatepe Mahallesini ziyaret ederek hem çalışmaları yerinde inceledi hem de vatandaşlarla bir araya geldi. Söz verdikleri gibi Akçatepe Mahallesini de beton yol konforuna kavuşturduklarını söyleyen Başkan Tören, "hizmet ederken ölçümüz adil olmak. Biz, ötekisi olmayan bir şehir anlayışıyla çalışıyoruz. Temel belediyecilik hizmetlerimizi eşit bir şekilde tüm vatandaşlarımıza ulaştırmanın gayretindeyiz. Akçatepe Mahallemizi de bu güzel hizmete kavuşturmaktan son derece mutluyuz. Mahallemize hayırlı uğurlu olsun. Hizmetlerimiz her bir mahallemize, her sokağa, her köşeye, her eve ulaşıncaya kadar durmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz" açıklamasında bulundu.
Mahallede yapılan beton yol'un büyük bir ihtiyacı karşıladığını belirten Akçatepe Muhtarı ALİ Korkmaz "yolumuz çok âtıl kalmış hizmete gerçekten ihtiyacı olan bir bölge idi. Altınordu Belediyemiz, Başkanımız Aşkın Tören'in söz verdiği gibi mahallemizde 500 metre beton yol çalışmasını çok kısa sürede tamamladı. Sayın Başkanımız'a mahalle sakinlerim ve şahsım adına teşekkürlerimi iletiyorum" dedi.
Mahalle sakinleri ise "yolumuz kaymak gibi çok güzel oldu. Başkanımız Aşkın Tören'den Allah razı olsun" diyerek teşekkürlerini ifade ettiler. 
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: BETON, YOL, MESAİSİ, SÜRÜYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı