Başkan Tören, ziyaretlerini sürdürüyor
Haber
26 Nisan 2021 - Pazartesi 09:56 Bu haber 255 kez okundu
 
Başkan Tören, ziyaretlerini sürdürüyor
Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, kesintisiz sürdürdüğü Mahalle ziyaretleriyle hizmet üretmeye, sorunları çözmeye ve gönüllere dokunmaya devam ediyor
Gündem Haberi
Başkan Tören, ziyaretlerini sürdürüyor

'Şehre hizmet insana hürmet' şiarıyla her fırsatta vatandaşlarla bir ve beraber olan Başkan Tören, Selimiye, Aziziye, Akçatepe, Yukarıtepe ve Hacılar Mahallelerini ziyaret etti. Başkan Tören'in Belediyenin Mahallelerde devam eden çalışmalarını incelediği, sorunları yerinde tespit edip çözüm ürettiği aynı zamanda vatandaşların istek ve taleplerini dinlediği ziyaretlerine Mahalle Muhtarları da eşlik ediyor.
Ziyaretlerine ve belediyenin yürüttüğü çalışmalara dair değerlendirmelerde bulunan Başkan Tören, "hizmetlerimizin gitmediği Mahallemiz, sokağımız, evimiz ve dokunmadığımız insanımız kalmasın parolasıyla mesai mefhumu gözetmeksizin çalışıyoruz" dedi.
İlçe genelinde başlattıkları altyapı ve yol seferberliğinin devam ettiğini kaydeden Tören, "Şehrimizde kesintisiz devam eden altyapı çalışmalarımızın yanında kırsal mahallelerimizde başlattığımız beton yol seferberliğimiz de tüm hızıyla sürüyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz planlı, hızlı ve etkin bir çalışma ile acil ve öncelikli bir soruna dönüşen yetersiz altyapıyı mahalle mahalle yeniliyor şehrimizi sağlıklı bir altyapıya, insanımızı konforlu bir ulaşım imkanına kavuşturuyor. Biz bu şehri ortak akıl ve istişare ile yöneteceğimizi beyan etmiştik. Mahallelere gerçekleştirdiğimiz ziyaretler aynı zamanda bize vatandaşlarımızla istişare etme imkânı sunuyor. Ziyaretlerimizde çalışmaları yerinde inceliyoruz. Vatandaşlarımızın çalışmalarımıza dair fikir ve önerilerini alıyor bu doğrultuda sorunlara yerinde çözümler üretiyoruz" ifadelerini kullandı. 
Gittiği her mahallede yaşlılar, hastalar, engelliler yetimler ve ihtiyaç sahiplerine özel ilgi gösteren Başkan Aşkın Tören, çocukları sevindirmeyi de ihmal etmiyor. Vatandaşlarla bir gönül ve şehir dayanışması yürüttüklerini söyleyen Tören, "pandeminin bütün olumsuzluklarını yaşadığımız bu dönemde, belediye hizmetleri de adeta yeni bir boyut kazandı. Gönül Belediyeciliği parolasıyla çıktığımız bu yolda daima vatandaşlarımızın yanında olduk. İnsanımızın kaderini kaderimiz bildik ve İmkânlarımız dahilinde hiç kimseyi yalnız bırakmadık. İçerisinde bulunduğumuz rahmet bereket ve paylaşma ayı Ramazan'ın huzuru, bereketi tüm hanelerimize dolsun şehrimizde girilmeyen gönül çalınmayan kapı kalmasın diye vatandaşlarımızla bir gönül ve şehir dayanışması yürütüyoruz. Altınordu Belediyemiz tüm imkân ve kapasitesiyle daima şehrimizin, hemşehrilerimizin emrinde ve hizmetindedir. Bizim için vakit, daha çok hizmet, daha çok dua, daha çok gönül kazanma vaktidir" şeklinde konuştu.
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: Başkan, Tören,, ziyaretlerini, sürdürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı