Başkan Tekintaş zabıtaları ağırladı

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

SATILIK KONUTLAR

SATILIK KONUTLAR

Haber
07 Eylül 2018 - Cuma 08:56 Bu haber 611 kez okundu
 
Başkan Tekintaş zabıtaları ağırladı
Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 1-7 Ağustos tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftası dolayısıyla zabıta personelini makamında ağırladı
Gündem Haberi
Başkan Tekintaş zabıtaları ağırladı

Altınordu Belediyesine bağlı zabıtalar, Zabıta Haftası nedeniyle Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette, 7/24 görev yapan zabıtalardan sahada çalışırken daha hassas düşünerek karar vermelerini isteyen Başkan Tekintaş, sadece yasak koyan bir anlayışın doğru olmadığını dile getirdi.
Vatandaşlarla doğru diyalog kurulması gerektiğinin altını çizen Başkan Tekintaş, halka sürekli ‘olmaz, olmaz’ demek yerine o işin nasıl ahlaka ve hukuka uygun gerçekleştirileceğinin anlatılması gerektiğini vurguladı.
Altınordu Belediyesi bünyesinde çalışan Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin özverili bir şekilde çalıştığını belirten Başkan Tekintaş; “Özverili çalışmalarıyla kayıt dışı ekonominin karşısında, esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın hakkını koruyarak onların yanında olan zabıtalarımız, güvenli ve sağlıklı yaşamın güvencesidir. Bu anlamda kişiler arası iletişimi kuvvetli olan, ortaya koydukları tavırla belediyelerimizin insan odaklı çalışmalarını en iyi yansıtan zabıtalarımız büyük görev üstlenmektedir. Yaklaşık 2 asırlık tarihiyle köklü bir kurumsallığa sahip olan zabıtalık müessesesi, belediye hizmetini götüreceğimiz noktalarda öncü kuvvet olarak her zaman işimizi kolaylaştıran çalışmalar yürütmektedir. Bu önemli görevi yürüten tüm zabıtalarımızın Zabıta Haftası dolayısıyla tebrik ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum” diye konuştu.
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: Başkan, Tekintaş, zabıtaları, ağırladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı