BAŞKAN KİBAR’DAN KURSİYERLERE ZİYARET

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

SATILIK KONUTLAR

SATILIK KONUTLAR

Mantar üretim tesisi artıyor

Mantar üretim tesisi artıyor

Haber
25 Kasım 2021 - Perşembe 09:18 Bu haber 291 kez okundu
 
BAŞKAN KİBAR’DAN KURSİYERLERE ZİYARET
Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar Yaygın Eğitim Şube Müdürlüğü’ne bağlı Fatsa ORMEK Kurs Merkezindeki usta öğreticileri ziyaret ederek yapılan faaliyetler hakkında bilgi aldı ve el emeği göz nuru çalışmaları yakından inceledi.
Gündem Haberi
BAŞKAN KİBAR’DAN  KURSİYERLERE ZİYARET

ORMEK’de ilk olarak usta öğreticilerle sohbet eden Belediye Başkanı İbrahim Etem incelemelerine Ahçılık kursundan başladı ve daha sonra tüm kursları tek tek gezerek kursiyerlerin çalışmalarını yakından inceledi.
Kurslardaki özel öğrencilerle yakından ilgilenen Başkan Kibar onların yaptığı ürünleri çok beğendiğini söyledi. Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar tüm kurslarda yaptığı incelemenin ardından yaptığı açıklamada, “Öğretmenler günü dolayısı ile toplumun her kesimine yönelik eğitimler veren
Fatsa ORMEK Şubemizdeki 33 usta öğretici, 70 ayrı kurs ve 1164 kursiyerimize verilen eğitimler ile birçok branşta çeşitli el emeği ürünleri ortaya çıkıyor, çok kıymetli eserler meydana geliyor. ORMEK tarafından verilen kurslar da 7’den 70’e her yaştan vatandaşımıza imkân sağlanıyor. Hayat boyu öğrenme ilkesiyle yola çıkan ve ham maddesi insan olan ORMEK’teki kursiyerlerimize çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.” dedi.
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: BAŞKAN, KİBAR’DAN, , KURSİYERLERE, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı