BAŞKAN GÜLER GAZİ VE ŞEHİT YAKINLARI İLE BULUŞTU
Haber
17 Eylül 2021 - Cuma 09:09 Bu haber 532 kez okundu
 
BAŞKAN GÜLER GAZİ VE ŞEHİT YAKINLARI İLE BULUŞTU
Fatsa, Ünye ve Çevreİlçeleri Şehit Aileleri ve Gazileri Dayanışma Derneği tarafından 19 Eylül Gaziler günü münasebetiyle bir program gerçekleştirildi
Gündem Haberi
BAŞKAN GÜLER GAZİ VE ŞEHİT YAKINLARI İLE BULUŞTU

Fatsa ilçesinde yapılan programa Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in yanı sıra Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Ethem Kibar, gazi ve şehit yakınları katıldı. 
Gerçekleştirilen programda şehit aileleri ve gazilerle yakından ilgilenen Başkan Güler, günün anısına şehit ve gazi aileleri ile bol bol fotoğraf çektirdi.

Gazi ve şehit yakınlarına bir konuşma yapan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Canınızı bizler için ortaya koydunuz. Biz de sizlere layık olmak için gece gündüz çalışıyoruz” dedi.

Başkan Güler şöyle konuştu:“Hem gazilerimiz ve şehit yakınlarımız ile bir arada olmak hem de canlarını bu ülke için feda eden şehitlerimizi anmak için bugün bir arada bulunuyoruz. 19 Eylül’ün bizler için iki önemi var. Birincisi gaziler günü ikincisi ise Mustafa Kemal Atatürk’ün Ordu’ya teşrif ettiği gün. Sizler olmasaydınız gerçekten hür ve bağımsız olmamız mümkün olmazdı. Çünkü canınızı bizler için ortaya koydunuz. Biz de sizlere layık olmak için çalışmalarımızı yapıyoruz. Hayatınızı daha çok kolaylaştırmak için çalışıyoruz. Gazilik unvanı, şehitlik unvanı öyle kolay alınacak unvanlar değil. Herhangi bir arzunun isteğinizde her zaman emrinizdeyiz.”
Program sonunda Fatsa, Ünye ve Çevre İlçeleri Şehit Aileleri ve Gazileri Dayanışma Derneği tarafından yapılan sosyal sorumluluk projelerine verdikleri katkı ile şehit yakınları ve gazilerin yanında olduklarını gösteren esnafa plaket takdiminde bulunuldu. 
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: BAŞKAN, GÜLER, GAZİ, VE, ŞEHİT, YAKINLARI, İLE, BULUŞTU,
Yorumlar
Haber Yazılımı