BAŞARILI SPORCU ÖDÜLLENDİRİLDİ
Haber
29 Nisan 2021 - Perşembe 09:59 Bu haber 505 kez okundu
 
BAŞARILI SPORCU ÖDÜLLENDİRİLDİ
Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, 8-11 Nisan tarihleri arasında Antalya Kemer’de yapılan Kicboks Uluslararası Türkiye Açık Avrupa Kupasında 3. olan Ünye Reis Arslanlar Spor Kulübü sporcusu Ayfer Arslan’ı ödüllendirdi.
Spor Haberi
BAŞARILI SPORCU ÖDÜLLENDİRİLDİ

Antalya Kemer’de yapılan Kicboks Uluslararası Türkiye Açık Avrupa Kupasında 3. olan Ünye Reis Arslanlar Spor Kulübü Kulübü sporcusu Ayfer Arslan, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’yı ziyaret etti. Başarılı sporcuya ziyareti sırasında Antrenörü Cavit Arslan ile İlçe Spor Müdürü Aydın Kuyumcu’da eşlik etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Tavlı, “Başarısıyla bizleri gururlandıran kardeşimizi şehrimiz adına gönülden tebrik ediyor, başarılarının devam etmesini diliyorum.” dedi.
Sporcunun elde ettiği başarının Ünye adına gurur verici olduğunu ifade eden Başkan Tavlı, şunları söyledi: “Sporcumuzu yürekten kutluyorum. İlçemizin gururu oldu. Özellikle salon sporları son dönemde büyük ilgi görmekte. Ünye’de de gerçekten bu konuda İlçe Spor Müdürlüğümüz ve kulüplerimizin ciddi çalışmaları var. Bundan dolayı emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Amatörce ancak ciddi mücadeleler verilerek şehrimizden başarılara imza atılıyor. Ülkemizde, Avrupa’da ve dünyada dereceler yapan gençlerimizin olmasına vesile oluyorlar. Bizlerde yerel yönetimlerin temsilcisi olarak, bütün spor kulüplerimizin ve başarılı sporcularımızın faaliyetlerinde yanlarındayız ve destek olamaya devam edeceğiz.”
Ünye İlçe Spor Müdürü Aydın Kuyumcu ve Reis Arslanlar Spor Kulübü Antrenörü Cavit Arslan da desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’ya teşekkür ettiler.
Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, konuşmasının ardından başarılı sporcuyu tebrik ederek altınla ödüllendirdi.
 
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: BAŞARILI, SPORCU, ÖDÜLLENDİRİLDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı