BAŞARILI HALTERCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

SATILIK KONUTLAR

SATILIK KONUTLAR

Mantar üretim tesisi artıyor

Mantar üretim tesisi artıyor

Haber
05 Haziran 2021 - Cumartesi 10:15 Bu haber 3536 kez okundu
 
BAŞARILI HALTERCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ
Özbekistan’da düzenlenen Gençler Dünya Halter Şampiyonası’nda dereceye giren Ünyeli sporcular dünya 3.’sü Yusuf Fehmi Genç ve dünya 4.’sü olan Melihcan Günay, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’yı ziyaret ettiler. Sporcuların başarılarının kendilerini gururlandırdığını ifade eden Başkan Tavlı, sporcuları tebrik ederek altınla ödüllendirdi
Spor Haberi
BAŞARILI HALTERCİLER  ÖDÜLLENDİRİLDİ

20-31 Mayıs tarihleri arasında Özbekistan’ın Başkenti Taşkent’te düzenlenen Gençler Dünya Halter Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil eden Ünyeli sporcular Yusuf Fehmi Genç ile Melih Can Günay, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Aydın Kuyumcu ve antrenörleri Cumali Tekin, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’yı ziyaret ettiler.
Genç haltercilerin başarılarının kendilerini gururlandırdığını ifade eden Belediye Başkanı Tavlı, “Başarılı kardeşlerimizi şehrimiz adına gönülden tebrik ediyor, başarılarının devam etmesini diliyorum.” dedi.
Başarılı sporcuların her zaman destekçisi olacaklarını ifade eden Başkan Tavlı, şunları söyledi: “Sporcularımız ve onları yetiştiren hocalarını yürekten kutluyorum. İlçemizin ve ülkemizin gururu oldular. Belediye olarak başarılı sporcularımızın her zaman yanlarında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. İnşallah, sporcularımız daha güzel başarılarla ilçemizi ve ülkemizi temsil edecekler, buna inancımız tam. Onların başarısı bizlerin sorumluluğunu daha da arttırmaktadır. Bu bilinçle, gençlerimizin sportif gelişimlerine katkı sunmak için çalışmaktayız. Hafta başında Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Sn. Mehmet Muharrem Kasapoğlu tarafından imzalanan Ordu İli Gençlik ve Spor Yatırımlarının protokolünün Ankara’da düzenlenen imza törenine katıldık. Yapılan protokolle ilçemize yeni 5 spor tesisi kazandırdık. Çalışmalar kısa süre süre sonra başlayacak ve tesisler gençlerin hizmetine sunulacak. Tüm çabamız, geleceğimiz olan gençlerimiz için. Ben tekrar sizleri ve sizleri yetiştiren hocalarınızı kutluyor başarılarınızın devamını diliyorum.”
Belediye Başkanı Tavlı, ayrıca, yerel yönetimlerin temsilcisi olarak, bütün spor kulüplerinin ve başarılı sporcuların yanında olduklarını ve olmaya devam edeceklerini belirtti.
Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, konuşmasının ardından başarılı sporcuları tebrik ederek altınla ödüllendirdi.
 
 
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: BAŞARILI, HALTERCİLER, , ÖDÜLLENDİRİLDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı