Bağlantı yolları betonla buluşuyor
Haber
03 Mayıs 2021 - Pazartesi 09:59 Bu haber 274 kez okundu
 
Bağlantı yolları betonla buluşuyor
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in başlattığı asfalt hamlesi kentin kaderini değiştiriyor. İl genelinde çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Altınordu ilçesine bağlı Saraycık ve Osmaniye mahallelerini birbirine bağlayan yolda sıcak asfalt çalışması başlattı
Gündem Haberi
Bağlantı yolları  betonla buluşuyor

Ordu’da mahalle ve grup yollarındaki asfalt seferberliği sürüyor. Türkiye’nin en uzun kırsal yol ağına sahip ilde,19 ilçede çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, on yılların sorunlarını bir bir çözüme kavuşturuyor. Türkiye ortalamasının 4 katından fazla yol ağına sahip ilde iki yılda 860 kilometre yol asfalt ve betonla buluştu. 
2021 yılı hedefini 1000 kilometre asfalt olarak belirleyen Büyükşehir Belediyesi, baharla birlikte mahalle ve grup yollarındaki çalışmalarda tempoyu artırdı. 
Fen İşleri Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, Altınordu ilçesine bağlı Saraycık, Osmaniye Mahallelerini birbirine bağlayan yolda sıcak asfalt çalışması başlattı. 6 kilometre uzunluğundaki yolun 3 kilometrelik kısmını sıcak asfaltla buluşturan ekipler, geri kalan bölümdeki çalışmalarını sürdürüyor. 
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: Bağlantı, yolları, , betonla, buluşuyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı