Asfalt konforu yüz güldürüyor

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

SATILIK KONUTLAR

SATILIK KONUTLAR

Mantar üretim tesisi artıyor

Mantar üretim tesisi artıyor

Haber
28 Ağustos 2021 - Cumartesi 08:54 Bu haber 490 kez okundu
 
Asfalt konforu yüz güldürüyor
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in kent genelinde başlattığı asfalt hamlesi yüz güldürüyor. Çalışmalar kapsamında, Altınordu ilçesine bağlı dört mahalle ile Çambaşı yoluna bağlantı sağlayan güzergah asfaltla buluştu
Gündem Haberi
Asfalt konforu yüz güldürüyor

Ordu’da başlatılan asfalt seferberliği ile ilçe merkezleri ve mahalle grup yollarının kaderi değişiyor. 19 ilçenin tamamında süren asfalt ve beton yol çalışmaları sonrası, vatandaşların yıllar süren yol çilesi sona erdi. Çalışmalar kapsamında Altınordu ilçesine bağlı Delikkaya Mahallesi yolu da sıcak asfalta kavuştu. Toplam 3 kilometre uzunluğundaki güzergah, Arpaköy, Altınyurt ve Kovancı mahalleleri ile Ulubey karayolu ve Çambaşı Yoluna da bağlantı sağlıyor. 
  Yılların hayalinin gerçek olmasıyla birlikte memnuniyetlerini ifade eden mahalle sakinleri ise “ Bu yol bizim için çok önemliydi. Büyükşehir Belediyemiz, güzergahta yaptığı altyapı çalışmalarının ardından yolumuzu sıcak asfalta kavuşturdu. Desteklerinden dolayı Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler başta olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz” dediler.
 
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: Asfalt, konforu, yüz, güldürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı