Asarkaya Kent Ormanı'na ziyaretçi akını
Haber
24 Temmuz 2021 - Cumartesi 13:19 Bu haber 481 kez okundu
 
Asarkaya Kent Ormanı'na ziyaretçi akını
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in turizm alanında uygulamaya koyduğu çalışmalar meyvelerini veriyor. Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı çalışmalarla bir çekim merkezi haline gelen Ünye ilçesindeki Asarkaya Kent Ormanı, bayramda, yerli ve yabancı turistlerin uğrak yeri oldu
Turizm Haberi
Asarkaya Kent Ormanı'na ziyaretçi akını

Denizi, yeşil doğası ve zengin tarihi dokusuyla Karadeniz'in yükselen yıldızı haline gelen Ordu’da, turizme yapılan yatırımlar devam ediyor. Ulaşım, altyapı, üstyapı, sağlık, spor ve tarım alanında birçok yatırımı hayata geçiren Büyükşehir Belediyesi, turizme yönelik çalışmalarıyla da dikkat çekiyor.  
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in liderliğinde, Karadeniz Bölgesi’nin denize en yakın ormanı olan Ünye ilçesindeki Asarkaya Kent Ormanı yolu ve içerisinde yapılan çalışmalar, turizme olumlu katkı sağladı. Bayramda, sıcak ve nemli havalardan bunalan birçok vatandaş, Asarkaya Kent Ormanı’na giderek aileleriyle güzel bir gün geçirdiler. 
Bayramı ilçelerde Ordulu hemşerileriyle birlikte geçiren Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Asarkaya Kent Ormanı’nda vatandaşlarla bir araya geldi. İl içerisinden ve il dışından gelen vatandaşların sofrasına konuk olan Başkan Güler, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Yaptığımız çalışmalarla bir çekim ve cazibe merkezi haline gelen, Ordulu hemşehrilerimizin yanı sıra; Kayseri, Sivas, Samsun, Tokat, Amasya, Erzurum, Trabzon, Giresun başta olmak üzere birçok ilden misafirlerini ağırlamaya başlayan Ünye Asarkaya Kent Orman'ındayız. Sizlerle geçen sevgi dolu dakikalar asla paha biçilemez” ifadelerine yer verdi. 
 
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: Asarkaya, Kent, Ormanı'na, ziyaretçi, akını,
Yorumlar
Haber Yazılımı