ARILARIN YAPTIĞI ‘ALLAH’ LAFZI ŞAŞIRTTI
Haber
27 Nisan 2021 - Salı 10:09 Bu haber 299 kez okundu
 
ARILARIN YAPTIĞI ‘ALLAH’ LAFZI ŞAŞIRTTI
Ünye ilçesinde 25 yıldır hobi olarak arıcılık yapan İsa Kuşcu’nun, kendisine ait arılarının yazdığı Allah lafzı, görenleri şaşırttı
Gündem Haberi
ARILARIN YAPTIĞI  ‘ALLAH’ LAFZI ŞAŞIRTTI

Ünye ilçesinde çiftçilik yapan ve yaklaşık 25 yıldır hobi olarak arıcılık işiyle de uğraşan İsa Kuşcu, arıların bakımını yaptığı esnada peteklerden birini açınca şaşırdı. Petek içerisinde bulunan aparatın üzerinde arılar tarafından işlenen Allah lafzı ile karşılaşan Kuşcu, hem çok şaşırdı hem de mutlu oldu. Arıcı İsa Kuşcu, benzer daha önceden sosyal medyada gördüğünü ancak gerçekte ilk kez böyle bir durumla karşılaştığını söyledi.
Arıların bakımı sırasında böyle bir durumla karşı karşıya kaldığını ifade eden Kuşcu,”İnternette falan daha önceden görüyordum. Çok ilginç geliyordu, insanlar tarafından müdahaleler olabilir diye düşünüyordum. Ancak kendimiz bunu görünce çok şaşırdım ve sevindim” dedi. Kısa süreli ömrü olan bir canlının, karanlık bir ortamda böyle bir şey yapmasının hayret verici olduğunu söyleyen Kuşcu, “40 günlük ömrü olan bir canlı, kapkaranlık bir ortamda ona işaret gösterecek ışık yok ama arılar bunu yazabiliyor, bu çok muazzam bir olay. Bizimkisi herhangi bir çerçeve üzerinde de değil. Allah lafzını görenler de çok şaşırıyor” dedi. 
 
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: ARILARIN, YAPTIĞI, , ‘ALLAH’, LAFZI, ŞAŞIRTTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı