-FATSA’DA DÜNYA TEMİZLİK GÜNÜ ETKİNLİĞİ

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

SATILIK KONUTLAR

SATILIK KONUTLAR

Mantar üretim tesisi artıyor

Mantar üretim tesisi artıyor

Haber
20 Eylül 2021 - Pazartesi 11:19 Bu haber 442 kez okundu
 
-FATSA’DA DÜNYA TEMİZLİK GÜNÜ ETKİNLİĞİ
Fatsa Belediyesi, Dünya Çevre Temizlik Günü'nde farkındalık oluşturmak amacıyla Uzunkum Plajı ve Dolunay Çamlıkta çöp toplama etkinliği düzenledi.
Gündem Haberi
-FATSA’DA DÜNYA TEMİZLİK GÜNÜ ETKİNLİĞİ

Türkiye’nin 81 ilinde eş zamanlı gerçekleştirilen etkinlikte, Fatsa Belediyesi, Fatsa Gençlik Merkezi, Haydi Yapalım (Lets Do It), Sivil Yaşam Derneği (SİYAMDER) gönüllülerin ve vatandaşların el birliği ile Uzunkumplajı ve Dolunay Çamlık temizlendi.

DAHA TEMİZ BİR FATSA İÇİN ÇÖPLER TOPPANDI.

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar’ın katılımıyla Uzunkum Plajı ve Dolunay Çamlıkta düzenlenen etkinlikte, çevre gönüllüsü vatandaşlar ve gençler  daha temiz bir Fatsa için çamlık ve plaj alanına atılan çöpleri topladı.

“AMACIMIZ ÇÖP KİRLİLİĞİNİN ÖNÜNE GEÇMEK”

Çevre temizliğine belediye olarak önem verdiklerini söyleyen Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar,  “ Temizlikteki duyarlılığa farkındalık oluşturarak dikkat çekmek istedik. Gerçekleştirdiğimiz etkinlik ile çöp kirliliğinin önüne geçmek istiyoruz. Gelecek nesillerimize daha temiz bir çevre  bırakmak için çalışıyoruz. Çevre temizlik etkinliğimize destek ve katkı veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: -FATSA’DA, DÜNYA, TEMİZLİK, GÜNÜ, ETKİNLİĞİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı