Sağlık müdüründen Perşembe'ye ziyaret

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

SATILIK KONUTLAR

SATILIK KONUTLAR

Mantar üretim tesisi artıyor

Mantar üretim tesisi artıyor

Haber
09 Eylül 2021 - Perşembe 09:12 Bu haber 541 kez okundu
 
Sağlık müdüründen Perşembe'ye ziyaret
İl Sağlık Müdürü Dr.Mustafa Kasapoğlu Perşembe'de sağlık tesislerinde incelemelerde bulundu
Gündem Haberi
Sağlık müdüründen  Perşembe'ye ziyaret

İl Sağlık Müdürü Dr.Mustafa Kasapoğlu ile personel hizmetleri başkanı Uzm. Dr. Hakan Hacısalihoğlu’na ziyarette, Perşembe İlçe Sağlık Müdürü ve yakında açılması planlanan İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi Dr.İsmet Kolomuç eşlik etti. Çeşitli inceleme ve değerlendirmelerde bulunan Dr.Kasapoğlu, aile hekimleriyle sohbet etti, aşı yaptırmayan vatandaşlarımızın aile hekimliği sisteminden tek tek tespit edilerek aşı olmaya ikna edilmeleri yönünde talimat verdi.
Ziyaret esnasında tanıştığı genç vatandaşın ilk başlarda aşı ile ilgili tereddütleri olduğunu, sonradan aşı yaptırmaya karar verdiğini öğrenen Dr.Kasapoğlu, aşı yaptırdığı için vatandaşımızı tebrik etti. Ayrıca aşı olmayan arkadaşlarını da ikna ederek aşıya getireceğinin sözünü aldı. 
Perşembe’nin İlçe Devlet Hastanesine kavuşmasından büyük memnuniyet duyduğunu belirten Kasapoğlu, “İlçe Devlet Hastanesinin Perşembe’li vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Perşembe’de yaşayan vatandaşları- mız hastane vasıtasıyla birçok sağlık hizmetinden yerinde faydalanacaklar. Bu hastanenin kazandırılmasında emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.
 
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: Sağlık, müdüründen, , Perşembe'ye, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı