ORDU YAĞMURLU

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

SATILIK KONUTLAR

SATILIK KONUTLAR

Mantar üretim tesisi artıyor

Mantar üretim tesisi artıyor

Haber
26 Haziran 2018 - Salı 08:45 Bu haber 1059 kez okundu
 
ORDU YAĞMURLU
- Haberi
ORDU YAĞMURLU

Meteoroloji İl Müdürlüğünden alınan bilgilere göre sağanak yağış etkisini bugün de sürdürecek. Hava sıcaklığı ise yarından itibaren Cuma gününe kadar 29-30 derece civarında seyredecek. Meteorolojiden alınan bilgilere göre hafta sonu tekrar aralıklı sağanak yağışların etkili olacağı tahmin ediliyor. Hava sıcaklığının ise 28 derece civarında olması bekleniyor. 
SAĞANAK YAĞIŞLARA DİKKAT
Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemiz genelinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, İç Ege, Akdeniz'in iç kesimleri, Orta Karadeniz kıyıları, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu’nun kuzeyi ile Bilecik, Sakarya, Kocaeli, Eskişehir, Konya, Karaman, Ankara, Bolu, Düzce, Karabük, Zonguldak, Tokat çevreleri ile Bursa’nın doğu ilçelerinin yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. 
BATI KARADENİZ
Parçalı ve yer yer çok bulutlu, Bolu, Düzce, Zonguldak ve Karabük çevrelerinin aralıklı ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
 
ORTA ve DOĞU KARADENİZ
Parçalı yer yer çok bulutlu, Orta Karadeniz kıyıları, Doğu Karadeniz ile Tokat çevrelerinin aralıklı ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.( AFİŞ)
Kaynak: Editör:
Etiketler: ORDU, YAĞMURLU,
Yorumlar
Haber Yazılımı