Ordu’da judo il birinciliği seçmeleri yapıldı
Haber
02 Ağustos 2021 - Pazartesi 09:29 Bu haber 569 kez okundu
 
Ordu’da judo il birinciliği seçmeleri yapıldı
Türkiye Judo Federasyonu tarafındandüzenlenecek olan Yıldızlar kategorisi Türkiye Şampiyonası için Ordu’da judo il birinciliği seçmeleri yapıldı
Gündem Haberi
Ordu’da judo il birinciliği seçmeleri yapıldı

13-15 Ağustos 2021 tarihleri arasında Aksaray’da düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonasıiçin Altınordu ilçesi Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda Yıldızlar kategorisinde il birinciliği seçmeleri yapıldı. 19 ilçeden 50 sporcunun ter döktüğü müsabakalarda Ordu Büyükşehir Belediyesi Sağlıklı Yaşam Gençlik ve Spor Kulübü’nden ise25 sporcu katıldı. 
Kıyasıya mücadele eden Büyükşehir Belediyesi Sağlıklı Yaşam Gençlik ve Spor Kulübüsporcularından Erkeklerde 4 birinci, 5 ikinci ve 3 üçüncülük madalyası alındı. Bayanlar da ise 6 birinci, 3 ikinci ve 1 üçüncülük madalyası elde edilerek yarışlar tamamlandı. Bu kapsamda Aksaray’da düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonası’na Ordu Büyükşehir Belediyesi Sağlıklı Yaşam Gençlik ve Spor Kulübü 17 siklette 10 birinci ile katılmaya hak kazandı. 
 
“EN GÜZEL ŞEKİLDE YARIŞARAK İLİMİZİ TEMSİL EDECEKLER”
Düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonası için tüm sporculara başarılar dileyen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Eminim ki Aksaray’da en güzel şekilde yarışarak ilimizi temsil edecekler” dedi.
Başkan Güler şöyle konuştu: “Aksaray’da düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazanan 10 sporcumuza şimdiden başarılar diliyorum. Eminim ki Aksaray’da en güzel şekilde yarışarak ilimizi temsil edecekler. İnşallah sporcularımız Ordu’ya başarılarla dönecek. Her zaman olduğu gibi sporun ve sporcularımızın destekçisiyiz.” 
 
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: Ordu’da, judo, il, birinciliği, seçmeleri, yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı