Kaymakam ve başkandan 1. sınıflara ziyaret
Haber
29 Eylül 2020 - Salı 10:22 Bu haber 353 kez okundu
 
Kaymakam ve başkandan 1. sınıflara ziyaret
Fatsa Kaymakamı Ömer Lütfi Yaran Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar ile yeni haftaya Hatice Bahaettin Şener ilkokulu ve Dumlupınar ilkokuluna giderek birinci sınıfa yeni başlayan öğrencileri ziyaret ettiler
Gündem Haberi
Kaymakam ve başkandan 1. sınıflara ziyaret

Okullara İlçe Milli Eğitim Müdürü Saygın Atinkaya ve İlçe Gençlik Merkezi Müdürü Beraat Şahin ile birlikte giden Kaymakam Ömer Lütfi Yaran ve Belediye Başkanı İbrahim EtemKibar öğrencilere koronavirüs ile ilgili sorular yönelttiler. Birinci sınıf öğrencilerinin korona virüs ile ilgili bilgili olmaları Kaymakam Yaran ve Başkan Kibar'ı memnun etti. 
Ziyaretleri sonrası açıklamada bulunan Fatsa Kaymakamı Ömer Lütfi Yaran, “Birinci sınıflar yüz yüze eğitime başladılar. Bu hafta itibariyle haftada iki gün okula gelecekler. Hatice Bahaettin Şener ilk okulumuzbinası itibarıyla yeni bir okul. Hem yeni okulumuzu görmek hem de sınıflarda öğrencilerimizi ziyaret etmek amacıyla buraya geldik. Öğrencilerimizi maske mesafe ve hijyen konusunda bilgilendirmeye devam ediyoruz. Velilerimizin de özellikle bu konuda çok dikkat etmeleri gerektiğini öneriyoriyi bir eğitim öğretim yılı olmasını temenni ediyorum” dedi.
 
“BU GÜZELLİKLER İÇİN ÇALIŞTIĞIMIZI BİLMEK BİZE GÜÇ VERİYOR”
“Fatsa Belediye Başkanı İbrahim EtemKibar ise “Yeni haftaya aydınlık geleceğimizin güvencesi kıymetli çocuklarımızın güler yüzü ile başladık.Bu güzellikler için çalıştığımızı bilmek bize güç veriyor. Allah yollarını, bahtlarını açık etsin. Öğrencilerimizin okulda ilk haftaları. Velilerimiz okulun yanında çocuklarını bekliyorlar. Çocuklarımızın yüzündeki mutluluğu görmek bizleri de mutlu ediyor.Çocuklarımıza yaşadığımız Pandemi süreci ile alakalı sorular sorduk, öğrencilerimizin hepsinin sosyal mesafe, maske ve hijyen konularına gereken bilgiye sahip olduklarını örmek bizleri fazlasıyla memnun etti. 
  Ziyaret sırasında öğrencilere İlçe Gençlik Merkezi Müdürlüğü tarafından getirilen gıda maddesi ikram edildi ve kalem takımı hediye edildi. 
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: Kaymakam, ve, başkandan, 1., sınıflara, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı