KARŞILAŞMALAR BUGÜN BAŞLIYOR
Haber
02 Ağustos 2021 - Pazartesi 09:27 Bu haber 1030 kez okundu
 
KARŞILAŞMALAR BUGÜN BAŞLIYOR
Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafın- dan düzenlenecek olan 3x3 Sokak Basketbolu’na rekor katılım yapıldı
Spor Haberi
KARŞILAŞMALAR  BUGÜN BAŞLIYOR

Sokak kültürü ile basketbolu birleştiren Büyükşehir Belediyesi, 2-8 Ağustos tarihleri arasında Altınordu ilçesi Tayfun Gürsoy Parkı’nda 3x3 Sokak Basketbolu Turnuvası düzenliyor. Ordulu basketbolseverlerin ilgisini çeken etkinliğe Türkiye’nin farklı şehirlerinden de yoğun katılım sağlanacak. 
Ordu’nun yanı sıra Samsun, Bayburt, Rize, Trabzon, Giresun ve Mersin illerinden gelen basketbolseverlerle toplamda 63 takım ile 106 müsabaka düzenlenecek.Kıyasıya mücadelelerin yaşanacağı turnuvalara 2 Ağustos Pazartesi günü Tayfun Gürsoy Parkı’nda start verilecek. İlk müsabaka öncesi Büyükşehir Belediyesi tarafından açılış töreni gerçekleştirilecek.
Büyükler, Genç Erkek, Genç Kadın, Yıldızlar ve Küçükler olmak üzere beş kategoride yarışarak başarı elde eden sporculara ise toplamda 46 bin 500 TL ödül verilecek. 

2 Ağustos Pazartesi:

18.00 (Yıldızlar) HallofFame- Ödül Avcıları 
18.15 (Yıldızlar) Meçhul Asker- B.B. Proje An. İHL.
18.30 (Genç Kızlar) Oney- Altaş -2 
18.45(Genç Kızlar) Ünye Gelişim Basketbol- Altaş -1
19.00 (Genç Erkek) Fatsa Warirors- Altın Seri
19.15 (Genç Erkek) Alovera- Dazlaklar
19.30 (Genç Erkek) Fatsa Nets- Bahçeşehir Yıldızları
19.45 (Genç Erkek) Sırgan Team- Peki
20.00 (Genç Erkek) Keçiköy Gücü- Yirmidört
20.15 (Genç Erkek) Takıma Dördüncü Aranıyor- Ünye Bulls
20.30 (Büyükler) DurugölPistons- Why Not
20.45 (Büyükler) Akamoy Otel-  Plekumatlar
21.00 (Büyükler) Ünye Gelişim Basketbol- Köşk Pub
21.15 (Büyükler) Aynen- Belice Spor
21.30 (Büyükler) Galdirik- Yaliköy Spor
21.45 (Büyükler) BigBallers- Gismap
22.00 (Büyükler) Son Dakika- Yürür Optik
22.15 (Büyükler) AndBalboa- Royal Flush

3 Ağustos Salı:
18.00 (Yıldızlar) Stars- Dürüm Team
18.15 (Yıldızlar) B.B. Proje An. İHL.- All Star
18.30 (Genç Kızlar)Canik Belediye -2- Ünye Gelişim
18.45 (Genç Kızlar) Altaş -2- Canik Belediye -4
19.00 (Genç Erkek) The Zeus- 2048
19.15 (Genç Erkek) Peki- Pain
19.30 (Genç Erkek) Fatsa Warriors- Yirmi dört
19.45 (Genç Erkek) Alovera- Ünye Bulls
20.00 (Genç Erkek) Keçiköy Gücü- Altın Seri
20.15 (Genç Erkek) Takıma Dördüncü Aranıyor- Dazlaklar
20.30 (Büyükler) Nirvana- DentisClinic
20.45 (Büyükler) Afta Market- Giresun Konal Et
21.00 (Büyükler) Patimet Market- Takım 166
21.15 (Büyükler) Taçsız Kral- DurugölPistons
21.30 (Büyükler) TheGocamans- Akamoy Otel
21.45(Büyükler) 1.Pipetius- Ünye Gelişim Basketbol
22.00 (Büyükler) Dede ve Torunlar- Aynen
22.15 (Büyükler) İsimsiz- Galdirik

4 Ağustos Çarşamba:
18.30 (Yıldızlar) Ödül Avcıları- Stars
18.45 (Yıldızlar) All Stars- Meçhul Asker
19.00 (Genç Kızlar) Canik Belediye 3- Oney
19.15 (Genç Kızlar) Altaş-1- Canik Belediye -1
19.30 (Genç Erkek) Fatsa Warriors- Keçiköy gücü
19.45 (Genç Erkek) Alovera- Takıma Dördüncü Aranıyor
20.00 (Genç Erkek) Sırgan Team- Pain
20.15 (Genç Erkek) Fatsa Nets- 2048
20.30 (Genç Erkek) Yirmi Dört- Altın Seri
20.45 (Büyükler) Giresun Konal Et- AndBalboa
21.00 (Büyükler) Yalıköy Spor- İsimsiz
21.15 (Büyükler) Hamam Tası Gümüşten- BigBallers
21.30 (Büyükler) CumpRegal- Son Dakika
21.45 (Büyükler) Royal Flush- Afta Market
22.00 (Büyükler) DentisClinic- Patimet Market
22.15 (Büyükler) Takım 166- Nirvana
22.30 (Büyükler) Belice Spor- Dede ve Torunlar

5 Ağustos Perşembe:
18.30 (Yıldızlar) Dürüm Team- HallofFame
18.45 (Genç Kızlar) Canik Belediye -4- 
19.00 (Genç Kızlar) Canik Belediye -1- Canik Belediye -2
19.15 (Genç Kızlar) Canik Belediye 3- Altaş -2
19.30 (Genç Erkekler) Ünye Bulls- Dazlaklar
19.45(Genç Erkekler) FatsaNets- Fatsa Nets
20.00 (Genç Erkekler) 2048- Bahçeşehir Yıldızları
20.15 (Büyükler) Giresun Konal Et- Royal Flush
20.30 (Büyükler) Why Not- Taçsız Kral
20.45 (Büyükler) Plekumatlar- TheGocamans
21.00 (Büyükler) Köşk Pub- 1. Pipetius
21.15 (Büyükler) Takım 166- DentisClinic
21.30 (Büyükler) Nirvana- Patimet Market
21.45 (Büyükler) Yürür Optik- CumpRegal
22.00 (Büyükler) Gismap- Hamam Tası Gümüşten
22.15 (Büyükler) Afta Market- AndBalboa

6 Ağustos Cuma:
18.30 (Küçükler) 3 Adam- Sonsuzlar
18.45 (Küçükler) DentaGross- Bahçeşehir Yıldızları
19.00 (Yıldızlar) Dürüm Team- Ödül Avcıları
19.15 (Yıldızlar) HallofFame- Stars
19.30 (Genç Kızlar) Canik Belediye -4- Oney
19.45 (Genç Kızlar) Canik Belediye -2- Altaş -1
20.00 (Genç Kızlar) Canik Belediye -1- Ünye Gelişim
20.15 (Genç Erkekler)A GRUBU 1.Sİ- D GRUBU 2.Sİ
20.30 (Genç Erkekler)D GRUBU 1.Sİ- A GRUBU 2.Sİ
20.45 (Genç Erkekler) B GRUBU 1.- C GRUBU 2.Sİ
21.00 (Genç Erkekler)C GRUBU 1. Sİ- B GRUBU 2.Sİ
21.15 (Büyükler) A GRUBU 1.Sİ- K GRUBU 2.Sİ
21.30 (Büyükler) B GRUBU 1.Sİ- H GRUBU 2.Sİ
21.45 (Büyükler) C GRUBU 1.Sİ- K GRUBU 1.Sİ
22.00 (Büyükler) D GRUBU 1.Sİ- H GRUBU 1.Sİ
22.15 (Büyükler) E GRUBU 1.Sİ- F GRUBU 1.Sİ
22.30 (Büyükler) G GRUBU 1.Sİ- 34. Maçın Galibi

7 Ağustos Cumartesi:
19.00 (Küçükler) Sonsuzlar- DentaGross
19.20 (Küçükler) Bahçeşehir Yıldızları- 3 Adam
19.40 (Yıldızlar) A GRUBU 1.Sİ- B GRUBU 2. Sİ
20.00 (Yıldızlar) A GRUBU 1.Sİ- A GRUBU 2. Sİ
20.20 (Genç Kızlar) A GRUBU 1.Sİ- B GRUBU 2. Sİ
20.40 (Genç Kızlar) B GRUBU 1.- A GRUBU 2. Sİ
21.00 (Genç Erkekler) 21. Maçın Galibi- 22. Maçın Galibi
21.20 (Genç Erkekler) 23. Maçın Galibi- 24. Maçın Galibi
21.40 (Büyükler) 35. Maçın Galibi- 39. Maçın Galibi
22.00 (Büyükler) 36. Maçın Galibi- 38. Maçın Galibi
22.20 (Büyükler) 37. Maçın Galibi- 40. Maçın Galibi

8 Ağustos Pazar:
18.20 (Küçükler) Bahçeşehir Yıldızları- Sonsuzlar
18.40 (Küçükler) 3 Adam- DentaGross
19.00 YILDIZLAR 3.LÜK
19.20 YILDIZLAR FİNAL
19.40 GENÇ KIZLAR 3.LÜK
20.00 GENÇ KIZLAR FİNAL
20.20 GENÇ ERKEKLER 3.LÜK
20.40 GENÇ ERKEKLER FİNAL
21.00 BÜYÜKLER 3.LÜK
21.20 BÜYÜKLER FİNAL

Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: KARŞILAŞMALAR, , BUGÜN, BAŞLIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı