GÜZELYALI DAHA DA GÜZELLEŞTİ

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

SATILIK KONUTLAR

SATILIK KONUTLAR

Mantar üretim tesisi artıyor

Mantar üretim tesisi artıyor

Haber
15 Eylül 2021 - Çarşamba 09:08 Bu haber 567 kez okundu
 
GÜZELYALI DAHA DA GÜZELLEŞTİ
Altınordu Belediyesi kentin farklı noktalarında altyapı, üstyapı ve yol çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Şehir merkezinde devam eden altyapı ve asfalt seferberliği kapsamında yapılan çalışmalarla Güzelyalı'nın sekiz sokağı modern değişim ve dönüşümü yaşadı
Gündem Haberi
GÜZELYALI DAHA DA  GÜZELLEŞTİ

Kırsal mahallelerde devam eden 50 kilometre beton yol seferberliği ile ulaşım ağının standardını yükselten Altınordu Belediyesi, şehir merkezinde bulunan mahallelerde altyapı ve üst yapıda kalıcı çözümlerle şehre yakışır hizmetlerini 7/24 mesai mefhumu gözetmeksizin sürdürüyor.
Başkan Aşkın Tören’in, her ani ve aşırı yağışlarda esnafları ve vatandaşları mağdur eden su taşkınlarına köklü çözümler üretmek, sağlıklı altyapısı konforlu ve modern üstyapısı ile yaşanabilir bir şehir hedefine ulaşmak amacıyla başlattığı alt ve üstyapı seferberliği ile Altınordu hem on yılların sorunlarından kurtuluyor hem de modern ve sağlıklı bir yapıya kavuşuyor.
 
GÜZELYALI'DA 8 SOKAK İLK DEFA ALTYAPI İLE TANIŞTI
Güzelyalı Mahallesi’nde 87, 88, 90, 91, 92, 93, 95 ve Beyoğlu sokaklar ilk defa altyapı ile tanıştı. Altınordu Belediyesinin yürüttüğü hummalı çalışmalarla altyapısı tamamlanan 8 sokak sıcak asfalt konforuyla buluşturularak sağlıklı ve konforlu hale getirildi.
 
8 SOKAKTA 2150 METRE YAĞMURSUYU HATTI 1600 METRE SICAK ASFALT 
ÇALIŞMASI YAPILDI
Altınordu Belediyesinin Güzelyalı Mahallesi’nde tamamlanan altyapı çalışmaları kapsamında 87, 88, 90, 91, 92, 93, 95 ve Beyoğlu Sokaklarda 2.150,46 metre yağmur suyu hattı yapımı gerçekleştirildi. Altyapısı tamamlanan sokaklarda yapılan çalışma sonunda 8 sokak 1600,13 metre sıcak asfalt serimi ile konforlu bir yapıya kavuştu.
 
ÇALIŞMALAR BÜTÜNCÜL BİR YAKLAŞIMLA ÜÇ ETAPTA TAMAMLANIYOR
Şehir merkezinde yürütülen altyapı ve üstyapı çalışmalarında bütüncül bir yaklaşım sergileyen Altınordu Belediyesi girdiği sokak ve caddeleri üç etapta tamamlayarak bölge sakinlerinin kullanımına sunuyor. Çalışmaların birinci etabında yağmur suyu hatları yapılarak altyapı tamamlanıyor. İkinci etapta ise yollar sıcak asfalt konforuna kavuşturuluyor. Sağlıklı altyapı ve sıcak asfalt ile konforlu bir yapıya kavuşturulan sokak ve caddeler devam eden çalışmaların üçüncü etabında modern baskı beton kaldırımlar ile donatılıyor.
 
BAŞKAN TÖREN "ŞEHRİMİZDE BAŞLATTIĞIMIZ MODERN DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜMÜ DEVAM ETTİRİYORUZ"
Güzelyalı Mahallesinde yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, Belediye ekiplerinden çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Çalışmalar için kendisine teşekkür eden vatandaşlara Güzelyalı daha da güzel olacak diyen Başkan Tören "Şehrimizde başlattığımız değişim ve dönüşümü devam ettiriyoruz. Yaptığımız planlama doğrultusunda hem merkezde hem de kırsalda kesintisiz bir çalışma yürütüyoruz. Güzelyalı Mahallemizi de hak ettiği hizmetlere kavuşturuyoruz. Altyapı ve sıcak asfalt çalışmamamızın ardından tamamlayacağımız baskı beton kaldırımlarıyla Güzelyalı mahallemiz daha da güzel olacak. Tamamlanan çalışmalarımız Güzelyalı sakinlerimize ve şehrimize hayırlı olsun." açıklamasında bulundu.
 
MUHTAR CEMAL YILDIZ VE MAHALLE SAKİNLERİNDEN BAŞKAN TÖREN’E TEŞEKKÜR
Yapılan çalışmaları değerlendiren Güzelyalı Mahalle Muhtarı Cemal Yıldız ve Mahalle sakinleri, “Başkanımız Aşkın Tören’den Allah Razı olsun. Uzun yıllar beklediğimiz bir çalışma idi. Yapılan çalışmalarla sokaklarımız tozdan ve çamurdan kurtuldu, konforuyla mahallemiz çok daha güzel oldu’’ şeklinde konuştular.
 
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: GÜZELYALI, DAHA, DA, , GÜZELLEŞTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı